Ładowanie...
Telefon
Zadzwoń:
+48 32 201 02 65
dr n. med. Jakub Ciosek Katowice

dr n. med. Jakub Ciosek

Dr n. med. Jakub Ciosek jest chirurgiem onkologicznym oraz ogólnym. Przy stole operacyjnym spędził wiele godzin. Dzięki temu zdobył ogromne doświadczenie jako chirurg, jako lekarz.

W swojej codziennej pracy na pierwszym planie zawsze stawia pacjenta, jego zdrowie, ale i samopoczucie. Przed każdym zabiegiem przeprowadza dokładny wywiad oraz badanie. W TOP CLINIC DER-MED dr n. med. Jakub Ciosek usuwa chirurgicznie zmiany skórne. Także zmiany o charakterze nowotworowym. Także te umiejscowione w trudno dostępnych miejscach.

Dr n. med. Jakub Ciosek ukończył Wydział Lekarski Śląskiej Akademii Medycznej w roku 1998. Od samego początku jest związany z związany z Uniwersyteckim Centrum Klinicznym im. prof. Kornela Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach-Ligocie. Do dziś jest jednym z chirurgów zatrudnionych w tym szpitalu.

Dr n. med. Jakub Ciosek uzyskał tytuł specjalisty chirurgii ogólnej w 2007 r. W 2013 r. obronił pracę doktorską zyskując stopień doktora nauk medycznych. Tytuł specjalisty chirurgii onkologicznej uzyskał w 2020 r.

Jest członkiem Towarzystwa Chirurgów Polskich, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej, współautorem licznych publikacji w krajowych i zagranicznych czasopismach chirurgicznych oraz doniesień zjazdowych prezentowanych na sympozjach naukowych.

Konsultacje z chirurgiem i chirurgiem plastycznym Katowice
Konsultacje z chirurgiem i chirurgiem plastycznym
Chirurgiczne usunięcie zmian skórnych Katowice
Chirurgiczne usunięcie zmian skórnych