Centrum DER-MED Facebook Instagram

Lipoliza iniekcyjna – miejscowe usuwanie grudek, tkanki tłuszczowej Katowice

Lipoliza iniekcyjna – miejscowe usuwanie grudek, tkanki tłuszczowej Katowice

Zabieg w kategoriach:

Medycyna estetyczna Lipoliza iniekcyjna – miejscowe usuwanie grudek, tkanki tłuszczowej Katowice

Czasem pomimo diety, ćwiczeń, dbania o siebie i organizm, w niektórych miejscach gromadzi tkankę tłuszczową. Najczęściej w okolicy twarzy (podbródek) czy brzucha. Na szczęście współczesna medycyna zna skuteczne rozwiązania, które pomogą zniwelować niechcianą tkankę tłuszczową.

Nagromadzoną miejscowo tkankę tłuszczową można usunąć na różne sposoby. Jednym z nich jest lipoliza iniekcyjna. Ten nieoperacyjny i nowoczesny zabieg z zakresu medycyny estetycznej rozpuszcza fałdki, grudki czy tzw. podwójny podbródek umożliwiając wymodelowanie danego obszaru. Jak się to dzieje?

Lipoliza iniekcyjna polega na podaniu preparatu cienką igłą, który skutecznie rozpuszcza komórki tłuszczowe. Następnie zostają one wydalone z organizmu w naturalny i fizjologiczny sposób. Umiejętne podanie lipolizy daje świetne efekty zabiegowe. Dowiedz się więcej o zabiegu z poniższego opisu.

Poznaj szczegóły

Głównym celem lipolizy iniekcyjnej jest zniwelowanie nagromadzonej tkanki tłuszczowej, która może przybierać różne formy: fałdy, grudki, drobne fałdki czy podwójnego podbródka na twarzy. Zabieg lipolizy jest bardzo chętnie wybierany zwłaszcza do modelowania kształtu podbródka (poprzez usunięcie tkanki tłuszczowej) oraz dolnej partii twarzy. Jest bardzo skuteczny.
Warto także tutaj wspomnieć, że by uzyskać jeszcze lepsze efekty zabiegu lipolizy iniekcyjnej, warto połączyć ją z zabiegami modelującymi wykonywanymi przez kosmetologów w TOP CLINIC DER-MED

Czas trwania jednego zabiegu

30 min.

Zalecana ilość zabiegów

Zalecana seria zabiegów. O ilości decyduje lekarz podczas konsultacji.

Miejsce wykonywania zabiegu

Katowice

Lipoliza iniekcyjna – miejscowe usuwanie grudek, tkanki tłuszczowej Katowice

Centrum DER-MED

Zalety

 • Możliwość łączenia z zabiegami modelującymi w celu uzyskanie jeszcze lepszych efektów.
 • Możliwość podania preparatu na twarzy i na ciele.

Efekty

 • Wymodelowanie podbródka.
 • Wymodelowanie linii żuchwy.
 • Optyczne wyszczuplenie twarzy.
 • Usunięcie fałdki tłuszczu na ciele.
 • Usunięcie grudek na ciele.

Wskazania

 • Podwójny podbródek.
 • Grudki tkanki tłuszczowej zlokalizowane na różnych obszarach ciała.
 • Miejscowo nagromadzona tkanka tłuszczowa.
 • Fałdka na brzuchu lub w innym miejscu.
 • Tzw. "byczy kark".

Główne przeciwwskazania

 • Ciąża.
 • Okres karmienia piersią.
 • Aktywne infekcje - bakteryjne, grzybicze, wirusowe.
Centrum DER-MED

Proces zabiegu

1. Konsultacja estetyczna

Konsultacja estetyczna poprzedza zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Podczas wizyty pacjent opisuje swoje oczekiwania oraz przedstawia problem. Lekarz diagnozuje, proponuje najskuteczniejszy sposób poprawy wyglądu oraz wyklucza przeciwwskazania.

Zabieg lipolizy iniekcyjnej polega na ostrzyknięciu nagromadzonej miejscowo tkanki tłuszczowej. Lekarz podaje preparat cienką igłą w bardzo precyzyjny sposób.

Kontrola odbywa się najczęściej po 14 dniach. jest ona wliczona w cenę zabiegu. Jej celem jest ocenie efektów oraz umówienie kolejnych zabiegów.

Przygotowanie do zabiegu

Przygotowanie

Przygotowanie do zabiegu

Zabieg nie wymaga przygotowań ze strony pacjenta.

Miejsce wykonywania zabiegu

Zabieg wykonujemy w gabinecie medycyny estetycznej TOP CLINIC DER-MED.

Miejsce wykonywania zabiegu

Miejsce:
Katowice

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Doświadczenie lekarza wykonującego zabieg, sprawdzone preparaty od światowych producentów, działanie w oparciu o procedury medyczne oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta pozwala nam wykonywać zabiegi w sposób wysoce bezpieczny.

Jakość

Jakość naszych zabiegów, to coś więcej niż świetny efekt estetyczny. To efekt uzyskiwany w sposób bezpieczny. To efekt, którym pacjenci mogą się cieszyć przez dłuższy czas. I co najważniejsze - to efekt naturalny, a nie przerysowany.

Jakość

Jakość

Komfort pozabiegowy

Komfort

Komfort pozabiegowy

Bezpośrednio po zabiegu pacjent udaje się do domu bądź swoich codziennych obowiązków. Na obszarze zabiegowym mogą pojawić się siniaczki czy zaczerwienienia. Pacjent może odczuwać lekki dyskomfort. Taki okres może trwać kilka dni i jest to zupełnie normalne. Szczegółowe zalecenia dotyczące ograniczeń czy pielęgnacji poda lekarz.

Jaki zabieg będzie dla mnie najlepszy na usunięcie tkanki tłuszczowej?

Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Zapraszamy na konsultację z naszymi specjalistami, którzy pomogą dobrać najlepszy zabieg.

Zabieg daje efekty już po jednorazowym podaniu preparatu. Jednak by osiągnąć pełny efekt należy wykonać serię zabiegów. Więcej informacji poda lekarz na konsultacji z pacjentem.

Zabieg lipolizy iniekcyjnej nasi lekarze wykonują w zależności od potrzeb na twarzy, udach, brzuchu, pośladkach.

Zabieg lipolizy iniekcyjnej jest zabiegiem wykonywanym cienką igłą. I pomimo, że może brzmi to groźnie, to doświadczenie naszych lekarzy medycyny estetycznej sprawia, że zabieg jest komfortowy w odczuciu.

Cena
Zabieg lipolizy iniekcyjnej od 300 Ostateczny koszt zabiegu poda lekarz na konsultacji. Cena zależy od wykorzystanego preparatu oraz jego rodzaju.
Konsultacja estetyczna Połączona z zabiegiem w tym samym dniu. Usługa bezpłatna
Konsultacja estetyczna Samodzielna konsultacja estetyczna. 200

Opinie

Wszystkie prawa zastrzeżone
© 2024 TOP CLINIC DER-MED Katowice