Centrum DER-MED Facebook Instagram

Naczynka Katowice

Więcej
Naczynka Katowice

Naczynka na twarzy czy nogach to jestem z powszechnych problemów naszych pacjentów. Pojawiają się u osób młodszych, dojrzałych, kobiet i mężczyzn.

Zabiegi na twarz dla mężczyzn Katowice

Pomimo, że kanony urody zmieniają się na przestrzeni lat – jedno jest niezmienne. Z brodą czy bez – mężczyzna musi być zadbany. Dobry wygląd to nie tylko dobre samopoczucie czy wyższa samoocena. To także lepszy odbiór naszej osoby przez innych – znajomych, bliskich czy osoby, z którymi jesteśmy związani zawodowo. Dobry wygląd jest także potwierdzeniem […]

Poznaj szczegóły
Konsultacje do zabiegów laserowych Katowice

Zabiegi laserowe to skuteczna i małoinwazyjna metoda walki z niedoskonałościami różnego typu. Blizny, przebarwienie, zbędne owłosienie czy starzenie się skóry, to przykładowe problemy, które rozwiążesz laseroterapią.

Poznaj szczegóły
Laserowe zamykanie naczynek na twarzy i nogach Katowice

Zmiany naczyniowe na twarzy i nogach można skutecznie zamknąć dzięki nowoczesnej laseroterapii. W TOP CLINIC DER-MED wykonujemy zabieg laserowego zamykania naczynek na twarzy i ciele. Dzięki chłodzonej głowicy, w którą wyposażony jest nasz laser zabieg jest komfortowy dla pacjenta.

Poznaj szczegóły
Wszystkie prawa zastrzeżone
© 2024 TOP CLINIC DER-MED Katowice