Centrum DER-MED Facebook Instagram

Konsultacje wenerologiczne Katowice

Konsultacje wenerologiczne Katowice

Zabieg w kategoriach:

Dermatologia i dermatochirurgia Konsultacje wenerologiczne Katowice

Miejsca intymne są bardzo wrażliwe. Na częste ich podrażnienie, otarcia, alergie czy infekcje narażone są w równym stopniu kobiety i mężczyźni. Pojawiają się stany zapalne na skórze lub śluzówkach żeńskich oraz męskich narządów płciowych,  skórze pachwin czy wzgórka łonowego. Stany te prowadzą do dyskomfortu fizycznego: ból, pieczenie czy swędzenie oraz psychicznego, który potrafi być bardzo uciążliwy. Mogą być także bardzo groźne dla naszego zdrowia. Zdarza się także, że zmiany na narządach płciowych są wynikiem ogólnoustrojowych infekcji w organizmie.

Co zrobić gdy coś nas niepokoi w obrębie miejsc intymnych? Umówić się na konsultację wenerologiczną. Lekarz, specjalista dermatolog wenerolog, zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem chorób przenoszonych drogą płciową, a także zmian zapalnych, alergicznych w obrębie miejsc intymnych. Specjalista wdroży odpowiednie leczenia, a pacjent poczuje ulgę.

 

 

Poznaj szczegóły

Konsultacja wenerologiczna powinna być pierwszy krokiem jaki powinniśmy podjąć jeżeli w obrębie miejsc intymnych pojawiają się niepokojące zmiany. Lekarz, specjalista dermatolog wenerolog, po przeprowadzeniu wywiadu oraz zbadaniu pacjenta postawi diagnozę. Diagnoza jest warunkiem skutecznego leczenia oraz osiągnięcia zamierzonych efektów terapeutycznych. W określonych przypadkach lekarz zleci dodatkowe badania, które rozwieją ewentualne wątpliwości. Bardzo ważne jest by szczerze odpowiadać na pytania specjalisty. Lekarz chce pomóc, a nie oceniać. Nie należy się krępować. Ważny jest także wczesny kontakt z lekarzem by chorobę zdiagnozować i zacząć leczyć we wczesnym stadium.

Konsultacje wenerologiczne Katowice

Zabieg polecany na obszary

Centrum DER-MED

Zalety

  • Doświadczony lekarz - specjalista dermatolog wenerolog.
  • W przypadku kłykcin kończystych możliwość usunięcia laserem.
  • Dyskrecja oraz komfortowa atmosfera.

Wskazania

  • Pieczenie skóry, świąd.
  • Zmiany zapalne, zmiany alergiczne.
  • Kłykciny.
Centrum DER-MED

Miejsce wykonywania zabiegu

Gabinet lekarski w Katowicach.

Miejsce wykonywania zabiegu

Miejsce:
Katowice

Cena
Konsultacja wenerologiczna 250

Opinie

Umów
wizytę
Wszystkie prawa zastrzeżone
© 2024 TOP CLINIC DER-MED Katowice