Centrum DER-MED Facebook Instagram

Leczenie trądziku Katowice

Leczenie trądziku Katowice

Zabieg w kategoriach:

Dermatologia i dermatochirurgia Leczenie trądziku Katowice

Każda zmiana na twarzy czy ciele powoduje u nas niepokój, a także jest przyczyną niezadowolenia z własnego wyglądu. Trądzik to najczęściej występujące schorzenie dermatologiczne, które może dotyczyć każdego, niezależnie od wieku i płci. Leczenie trądziku jest długotrwałym i złożonym procesem, jednak dzięki profesjonalistom pracującym w klinice TOP CLINIC DER-MED jest bardzo skuteczne. Dodatkową zaletą jest leczenie dobrane indywidualnie do pacjenta.

Poznaj szczegóły

Trądzik należy do najczęściej występujących schorzeń dermatologicznych. Ten problem skórny dotyczy zarówno osób młodych, w średnim wieku oraz w dojrzałym wieku. Leczenie trądziku to bardzo często złożony oraz długotrwały proces, który wymaga dużej cierpliwości i sumienności od pacjenta oraz dużego doświadczenia i wiedzy ze strony lekarza dermatologa. Leczenie trądziku w TOP CLINIC DER-MED w Katowicach pozwala na skuteczne i jak najszybsze usunięcie nieestetycznych krostek oraz innych zmian skórnych współtowarzyszących tej dolegliwości.

Zalecana ilość zabiegów

Częstotliwość konsultacji ustalana jest indywidualnie w zależności od potrzeb Pacjenta.

Miejsce wykonywania zabiegu

Katowice

Leczenie trądziku Katowice

Centrum DER-MED

Zalety

 • Indywidualne podejście do pacjenta
 • Profesjonalna diagnoza lekarza dermatologa
 • Specjalistyczne zabiegi i leczenie o potwierdzonej skuteczności
 • Trwałe efekty w postaci redukcji trądziku i zmian potrądzikowych
 • Szerokie spektrum leczenia oraz zabiegów

Efekty

 • Promienna i zdrowa skóra, zarówno na twarzy jak i ciele.
 • Brak efektu "ciągłego wstydzenia się".
 • Wyraźna redukcja trądzikowych zmian skórnych

Wskazania

 • Trądzik młodzieńczy
 • Trądzik łojotokowy
 • Trądzik różowaty
 • Rrozszerzone i zatkane pory
 • Rumień skóry
 • Blizny potrądzikowe
Centrum DER-MED

Proces zabiegu

1. Konsultacja z lekarzem

Wywiad dotyczący dotychczasowego leczenia i ewentualnych efektów działania leków, ocena stanu skóry, kwalifikacja trądziku według skali ciężkości.

Dopasowanie metod leczenia do potrzeb pacjenta, a także pomoc w wyborze odpowiednich preparatów do mycia, nawilżania i tonizowania skóry, które działa wspomagająco w leczeniu i łagodzi skutki działania leków.

Po zakończonej terapii trądziku, aby problem nie nawrócił wymagana jest także terapia podtrzymująca.

Przygotowanie do zabiegu

Przygotowanie

Przygotowanie do zabiegu

Należy przygotować listę przyjmowanych leków oraz suplementów diety, jak również przygotować listę leków, które były już wcześniej stosowane w leczeniu trądziku (jeśli były stosowane) w celu ograniczenia ryzyka występowania powikłań. W przypadku posiadania aktualnych badań krwi, również można zabrać je na wizytę.

Miejsce wykonywania zabiegu

Konsultacje dermatologiczne odbywają się w gabinecie w Katowicach.

Miejsce wykonywania zabiegu

Miejsce:
Katowice

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Konsultacje są przeprowadzane przez doświadczonego lekarza, który po przeprowadzeniu wywiadu dobiera indywidualną terapię. Dzięki temu pacjent ma gwarancję, że wybrana przez niego metoda leczenia trądziku będzie skuteczna.

Jakość

Świetne efekty oraz bezpieczeństwo wyróżniają nas na tle innych centrów, gabinetów i klinik. Dzięki dostępności najnowszych technologii oraz szkoleń oferujemy pacjentom najwyższą jakość usług oraz duży wachlarz zabiegów. Dlatego pacjenci tak chętnie nas wybierają i wracają do nas.

Jakość

Jakość

Komfort pozabiegowy

Komfort

Komfort pozabiegowy

Leczenie trądziku przeprowadzane jest pod opieką lekarza, a wybór metody leczenia uzależniony jest w zależności od potrzeb i rodzaju trądziku. Pacjent, w ciągu procesu leczenia trądziku może liczyć na pomoc dermatologa. Po zakończonym leczeniu lekarz pomaga dobrać terapię podtrzymującą, aby problem nie nawrócił.

Jak długo trwa leczenie?

Leczenie trądziku jest czasochłonne, ale przestrzegając wskazówek dermatologa TOP CLINIC DER-MED skóra odzyska dobry wygląd, a zmiany zostaną zaleczone

Lekarz dobiera terapię indywidualnie kierując się dobrem i bezpieczeństwem . Decyzja o rodzaju terapii zostanie podjęta przez dermatologa w trakcie konsultacji.

Leczenie trądziku to proces długotrwały. Wymaga zaangażowania ze strony pacjenta i lekarza. Nie da się od razu określić kiedy widoczne będą efekty. To proces bardzo indywidualny.

Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi. Do leczenia trądziku podchodzimy bardzo indywidualnie. Na podstawie wywiadu i diagnozy lekarz opracuje plan leczenia by efekty były jak najlepsze oraz osiągnięte w możliwie najkrótszym czasie.

Cena
Konsultacja dermatologiczna Podczas wizyty lekarz zaproponuje plan terapii. 200

Opinie

Umów
wizytę
Wszystkie prawa zastrzeżone
© 2024 TOP CLINIC DER-MED Katowice