Centrum DER-MED Facebook Instagram

Konsultacje estetyczne Katowice

Konsultacje estetyczne Katowice

Zabieg w kategoriach:

Medycyna estetyczna Konsultacje estetyczne Katowice

Drobne zmarszczki to najszybciej zauważane przez nas oznaki starzenia się skóry. Pojawiają się przy oczach (bardzo delikatna skóra w tym rejonie sprzyja ich powstawaniu), przy ustach czy na czole. Jednak nie tylko zmarszczki dodają nam lat. Zmniejszenie napięcia skóry, zmiana konturu twarzy to kolejne problemy, z którymi się często borykamy. Dodatkowo wiele pań zwraca także uwagę na to, że ich twarz zaczyna wyglądać „smutno”.

Co zrobić by zatrzymać procesy starzenia? Jedną z możliwości jest umówić się na konsultację z lekarzem medycyny estetycznej. Dzięki współczesnej medycynie wiele z tych problemów można rozwiązać tak by twarz zyskała blask, odpowiednie proporcje oraz odpowiednie nawilżenie.

Konsultacja estetyczna jest preludium do zabiegów medycyny estetycznej. Od niej wszystko się zaczyna. Podczas spotkania z lekarzem medycyny estetycznej lekarz wypyta nas o stan zdrowia, ale przede wszystkim będzie chciał poznać nasze oczekiwania i nadzieje. Następnie zaproponuje indywidualny program mający na celu poprawę wyglądu, odmłodzenie.

Poznaj szczegóły

Konsultacje estetyczne w TOP CLINIC DER-MED prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych lekarzy medycyny estetycznej, którzy znają się nie tylko na metodach i procedurach medycznych, ale także na skórze – wiedzą, czego potrzebuje i potrafią dobierać skuteczne terapie do jej potrzeb.
Konsultacji z lekarzem medycyny estetycznej nie trzeba się obawiać. Przebiegają one bardzo podobnie do wizyt u dermatologa. Podczas pierwszego spotkania pacjent przedstawia swój problem i precyzuje oczekiwania. Lekarz natomiast ocenia stan skóry, opracowuje plan leczenia i kwalifikuje do konkretnego zabiegu. W niektórych przypadkach zdarza się, że zabieg przeprowadzany jest bezpośrednio po rozmowie z lekarzem.

Centrum DER-MED

Efekty

  • Opracowanie przez lekarza planu zabiegowego, którego celem jest odmłodzenie naszej twarzy.
  • Poznanie potrzeb swojej skóry.
  • Poznanie możliwości jakie daje współczesna medycyna.
  • Wybór zabiegów, technik, które mają na celu poprawę naszego wyglądu.

Wskazania

  • Starzenie się skóry.
  • Bruzdy oraz zmarszczki.
  • Chęć odmłodzenia skóry i poprawa wyglądu twarzy.
  • Problem z nadpotliwością.
  • Problem ze zgrzytaniem zębów.
Centrum DER-MED

Miejsce wykonywania zabiegu

Konsultacje wykonujemy w gabinecie lekarskim w Katowicach.

Miejsce wykonywania zabiegu

Miejsce:
Katowice

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

W TOP CLINIC DER-MED zabiegi medycyny estetycznej oraz konsultacje estetyczne przeprowadzane są tylko przez doświadczonych lekarzy, specjalistów medycyny estetycznej.

Jakość

Nasi lekarze to osoby z doświadczeniem i pasją. Dzięki ich wiedzy, wyczuciu estetyki, naturalnym efektom wykonywanych zabiegów nasi pacjenci cieszą się młodym wyglądem przez dłuższy czas.

Jakość

Jakość

Czego mam się spodziewać po konsultacji?

Podczas konsultacji nasi lekarze podpowiedzą jakie zabiegi rekomendują wykonać by skóra była jędrna, gładka i pełna witalności.

To wszytsko zależy od potrzeb skóry danego pacjenta. Wskazań, problemów z jakimi się boryka. Także od tego co chce osiągnąć, jaki efekt. Najczęściej wykonywane są zabiegi wypełnia i usuwania zmarszczek oraz regeneracji skóry.

Cena
Konsultacja estetyczna Profesjonalna konsultacja z doświadczonym lekarzem medycyny estetycznej połączona z zabiegiem w tym samym dniu. Usługa bezpłatna
Konsultacja estetyczna Profesjonalna konsultacja z doświadczonym lekarzem medycyny estetycznej. 200

Opinie

Umów
wizytę
Wszystkie prawa zastrzeżone
© 2024 TOP CLINIC DER-MED Katowice