Centrum DER-MED Facebook Instagram

Masaż podciśnieniowy endermologia – ujędrnianie ciała, usuwanie cellulitu Katowice

Masaż podciśnieniowy endermologia – ujędrnianie ciała, usuwanie cellulitu Katowice

Zabieg w kategoriach:

Bezinwazyjne modelowanie sylwetki Masaż podciśnieniowy endermologia – ujędrnianie ciała, usuwanie cellulitu Katowice

Masaż podciśnieniowy z wykorzystaniem technologii endermologia zyskał miano kultowego w wielu krajach na świecie. Pokochali go także Polacy. Dla wielu kobiet jest on ulubionym zabiegiem wspierającym modelowanie sylwetki, redukcję cellulitu oraz drenaż całego ciała. Endermologia posiada certyfikat amerykańskiego FDA (Food and Drug Administration) za swoją wysoką skuteczność w walce z cellulitem. Na czym polega endermologia? 

Endermologia przypomina masaż. Różnica jest jednak zasadnicza. Specjalista podczas endermologii nie używa dłoni. Zabieg wykonuje się dedykowaną i opatentowaną głowicą. Wyposażona jest ona w rolki oraz zmotoryzowaną klapkę. Działanie głowicy pozwala pobudzić metabolizm oraz stymuluje tkanki organizmu do regeneracji.

W zależności od potrzeb, specjalista wybiera wielkość głowicy. Zabieg można wykonać na twarzy, biuście oraz całym ciele.

Zabieg endermologii jest zabiegiem, który można łączyć z innymi zabiegami modelującymi HI-TECH jak fala uderzeniowa, fala radiowa czy kriolipoliza. Endermologia sprawdza się  także idealnie po i przed liposukcją wodną przygotowując ciało oraz wzmacniając efekty.

Poznaj szczegóły

Zabiegi masażu podciśnieniowego zyskały już miano kultowych jeżeli chodzi o modelowanie sylwetki. Z czego wynika ich popularność na całym świecie?
Powodów jest kilka. Najważniejszym są harmonijne i stopniowo pojawiające się efekty - wyszczuplenie sylwetki, poprawa wyglądu skóry, usunięcie cellulitu. Jednak nie bez znaczenia jest także forma zabiegów, która przypomina masaż - nie za pomocą dłoni, a specjalnej głowicy. Dzięki wbudowanym rolkom masuje ona skórę z odpowiednią dla danego programu siłą (program dobierany jest do potrzeb sylwetki danej pacjentki). Siła ta oddziałuje na skórną i podskórną tkankę łączną. Dzięki temu organizm zostaje pobudzony do samodzielnego usuwania "zapasów tłuszczów". Jednak wyszczuplanie to niejedyny efekt regularnych zabiegów. Podczas zabiegu dochodzi także do pobudzenia fibroblastów do wzmożonej produkcji kolagenu. Efektem tego jest jędrna i gładka skóra.
Warto tutaj zwrócić uwagę, że by uzyskać efekty należy przestrzegać regularności zabiegów.
Jak wspomnieliśmy powyżej masaż podciśnieniowy jest także doskonałym zabiegiem przed liposukcją wodną. Wykonywana przed planowaną liposukcją - ułatwi odessanie niechcianej tkanki tłuszczowej. Dlaczego? Mechaniczny masaż rozluźnia tkankę, którą chirurg w trakcie liposukcji będzie usuwał. Takie przygotowanie ciała zwiększa efekty. Na efekty wpłynie także wykonanie serii masażu podciśnieniowego po liposukcji. Co tutaj da nam ten zabieg? Pozwoli zminimalizować ryzyko nierównego rozłożenia tkanki tłuszczowej na obszarze zabiegowym i sąsiedniej partii ciała.

Czas trwania jednego zabiegu

Zależy od programu.

Zalecana ilość zabiegów

Seria zabiegów wykonywana 2-3 razy w tygodniu.

Miejsce wykonywania zabiegu

Katowice

Masaż podciśnieniowy endermologia – ujędrnianie ciała, usuwanie cellulitu Katowice

Centrum DER-MED

Zalety

 • Zabieg uważany jest za bardzo bezpieczny i nieinwazyjny.
 • Regularny masaż pozwala odpocząć całemu ciału.
 • Niedługi czas trwania pojedynczego zabiegu pozwala na wykonanie masażu podciśnieniowego pomiędzy codziennymi obowiązkami.
 • Możliwość stworzenia indywidualnego programu modelowania sylwetki.
 • Zabieg wykonujemy w ochronnym kombinezonie by nie podrażnić skóry podczas zabiegu.

Efekty

 • Wymodelowanie ciała.
 • Usunięcie lub zmniejszenie cellulitu.
 • Poprawienie jakości oraz wygładzenie skóry.
 • Lepsze samopoczucie, uczucie lekkości.
 • Pobudzenie organizmu do produkcji kolagenu.
 • Pobudzenie metabolizmu komórek w naturalny sposób.

Wskazania

 • Tkanka tłuszczowa zlokalizowana np. w okolicy ud, ramion.
 • Mało jędrna skóra.
 • Cellulit na udach, pośladkach.
 • Uczucie ciężkości nóg.
 • Zatrzymanie wody w organizmie.
 • Nierówna struktura skóry.
 • Obrzęki nóg.

Główne przeciwwskazania

 • Ciąża (po 16 tygodniu możliwe jest wykonanie drenażu nóg).
 • Okres karmienia piersią.
 • Infekcje, wysypki, stany zapalne w organizmie.
 • Choroby nowotworowe.
 • W przypadku zabieg na brzuchu przepuklina lub rozejście mięśni prostych.
Centrum DER-MED

Proces zabiegu

1. Konsultacja do zabiegu masażu podciśnieniowego

Konsultacja z kosmetologiem jest niezbędna do rozpoczęcia serii zabiegów. Specjalista określa potrzeby pacjenta, zaleca ilość zabiegów oraz przedstawia plan działania. Masaż podciśnieniowy jest zabiegiem, który można efektywnie połączyć z innymi zabiegami HI-TECH modelującymi sylwetkę tworząc plan działania dopasowany do potrzeb konkretnego pacjenta.

Przed wykonaniem zabiegu pacjenta zakłada specjalny kostium, kombinezon. Przypomina on swoim wyglądem bieliznę modelującą - mocno przylega do ciała. Następnie pacjenta kładzie się na łóżku i rozpoczyna się zabieg. Kosmetolog opracowuje całe ciało specjalną głowicą, partia po partii. Zabieg wykonywany jest z określoną mocą, którą zwiększa się wraz z kolejnymi zabiegami.

Przygotowanie do zabiegu

Przygotowanie

Przygotowanie do zabiegu

Masaż podciśnieniowy nie wymaga specjalnych przygotowań. Należy jednak pamiętać by za każdym razem mieć ze sobą kostium ochronny niezbędny do wykonania zabiegu.

Miejsce wykonywania zabiegu

Zabieg wykonujemy w dedykowanym gabinecie w Katowicach.

Miejsce wykonywania zabiegu

Miejsce:
Katowice

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Masaż podciśnieniowy wykonywany w TOP CLINIC DER-MED odznacza się 100% bezpieczeństwem. Zabieg przeprowadza wykwalifikowany i doświadczony kosmetolog, a podczas masażu pacjent zakłada specjalny kombinezon, chroniący ciało przed bezpośrednim kontaktem z urządzeniem, a także siłą nacisku.

Jakość

Masaż podciśnieniowy jest bardzo skuteczny. Poza zamierzonym ujędrnieniem czy wymodelowaniem sylwetki, procedura zabiegowa pozwala się zrelaksować i sprawić, że wygląda się lepiej, zdrowiej i młodziej.

Jakość

Jakość

Komfort pozabiegowy

Komfort

Komfort pozabiegowy

Zabieg jest przyjemny i pozwala się zrelaksować. W TOP CLINIC DER-MED dbamy, aby od momentu oczekiwania na wizytę, aż do jej zakończenia, pobyt w naszej klinice przebiegał w miłej i przyjaznej atmosferze, dającej poczucie poufności, bezpieczeństwa i profesjonalizmu.

Ile zabiegów muszę wykonać?

Zaleca się wykonania serii zabiegów (10), a następnie wykonywać tzw. zabiegi przypominające. Dużo pacjentów decyduje się także na wykonanie podwójnej serii dla jeszcze lepszych efektów.

Kosmetolog podpowie jak najlepiej wykonać masaż podciśnieniowy by osiągnąć satysfakcjonujące efekty.

Tak, kostium jest obowiązkowym elementem zabiegu ponieważ chroni skórę przed zbyt mocnym zassaniem.

Zabieg przypominający najlepiej wykonać raz w miesiącu. Pozwoli to cieszyć się efektami serii przez długi czas.

W przypadku brzucha pociązowego, który charakteryzuje się dużą wiotkością, zalecamy zabieg masażu podciśnieniowego połączony z falą radiową. Takie połączenie pozwala osiągnąć najlepsze efekty.

Cena Cena pakietu
Alliance LPG System - ciało 40 min. Dedykowany skórze naczyniowej, wiotkiej. 250  2190 Pakiet 10 zabiegów. Kostium w prezencie. Oszczędzasz 410 zł
Alliance LPG System PREMIUM 60 - ciało Obejmuje zabieg na ciało 60 min. oraz specjalny zabieg na biust lub twarz. 400
Alliance LPG System, głowica endermolift - twarz 189
Alliance LPG System po zabiegu liposukcji wodnej Body Jet 1250 Pakiet obejmuje 10 zabiegów. Cena dla pacjentów, którzy wykonali liposukcję w Centrum DER-MED. Można wykupić dwa pakiety w promocyjnej cenie. Pakiety należy wykorzystać po zabiegu liposukcji, w możliwie najkrótszym czasie by osiągnąć najlepsze efekty.
Kostium 120 Kostium jest wielokrotnego użytku, można go prać w pralce.

Opinie

Umów
wizytę
Wszystkie prawa zastrzeżone
© 2024 TOP CLINIC DER-MED Katowice