Centrum DER-MED Facebook Instagram

Laserowe leczenie nietrzymania moczu Katowice

Laserowe leczenie nietrzymania moczu Katowice

Zabieg w kategoriach:

Ginekologia estetyczna Laserowe leczenie nietrzymania moczu Katowice

Nie jesteś jedyna. Tysiące kobiet na całym świecie boryka się z nietrzymaniem moczu.
Delikatne popuszczanie przy aktywności fizycznej czy brak możliwości kontroli nad pęcherzem przy codziennych czynnościach potrafią skutecznie zniechęcić kobiety do działania, a także obniżają samoocenę. Więc gdy tylko pojawi się ten problem warto go rozwiązać, a nie ukrywać! Dzięki zabiegowi laserowego leczenia nietrzymania moczu można to zrobić. Co więcej, zabieg jest nieinwazyjny oraz krótki. Można go dyskretnie wykonać pomiędzy codziennymi obowiązkami.

Pamiętaj, że problem nietrzymania moczu dotyka zarówno kobiet dojrzałych jak i młodych. Wiek nie gra tutaj roli. Dlatego nie czekaj, działaj.

Poznaj szczegóły

Laserowe leczenie nietrzymania moczu jest małoinwazyjną metodą leczenia nietrzymania moczu. Laser wyposażony jest w specjalną końcówkę, którą lekarz wprowadza do pochwy. Emitowana przez urządzenie energia powoduje fototermiczne obkurczanie mięśni pochwy i dna miednicy. W efekcie tego zmniejsza się kąt nachylenia cewki moczowej. Zabieg jest komfortowy w odczuciu, przypomina tradycyjne badanie ginekologiczne. Jeżeli pacjentka krępuje się tej dolegliwości, co jest zupełnie naturalne, krótki czas trwania laserowego leczenia nietrzymania moczu pozwala dyskretnie wykonać go pomiędzy codziennymi obowiązkami. Zabieg jest praktycznie bezbolesny.

Czas trwania jednego zabiegu

30 min.

Zalecana ilość zabiegów

Jeden lub dwa zabiegi. Jednak wszytsko zależy od indywidualnych uwarunkowań.

Miejsce wykonywania zabiegu

Katowice

Laserowe leczenie nietrzymania moczu Katowice

Centrum DER-MED

Zalety

 • Bezbolesna procedura.
 • Wysokie bezpieczeństwo.
 • Odzyskanie komfortu psychicznego i fizycznego.
 • Krótki czas trwania zabiegu, można go wykonać dyskretnie pomiędzy codziennymi obowiązkami.

Efekty

 • Rozwiązaniu lub zredukowanie problemu z nietrzymaniem moczu.
 • Podniesienie samooceny oraz jakości życia.
 • Brak mimowolnego popuszczania moczu.
 • Zwiększenie kontroli nad pęcherzem.

Wskazania

 • Wysiłkowe nietrzymanie moczu.
 • Mimowolna utrata moczu podczas wysiłku fizycznego.

Główne przeciwwskazania

 • Ciążka i karmienie piersią.
 • Miesiączka.
 • Infekcje dróg rodnych.
 • Niezdiagnozowane krwawienie z dróg rodnych.
 • Choroby nowotworowe.
 • Zły wynik badania cytologicznego.
Centrum DER-MED

Proces zabiegu

1. Konsultacja ginekologiczna

Konsultacja z naszym ginekologiem to pierwszy krok w laserowym leczeniu nietrzymania moczu. Lekarz zbada pacjentkę i zakwalifikuje, a jeżeli jest taka potrzeba, pobierze cytologię.

Zabieg laserowego nietrzymania moczu jest bardzo komfortowy w odczuciu. Ginekolog wkłada do pochwy pacjentki głowicę lasera, która emituje specjalną wiązkę. Sam zabieg trwa mniej niż 30 min.

Przygotowanie do zabiegu

Przygotowanie

Przygotowanie do zabiegu

Zabieg nie wymaga specjalnych przygotowań. Jednak warunkiem jego wykonania jest prawidłowa cytologia nie starsza niż 6 miesięcy. Cytologię można pobrać w Centrum DER-MED podczas konsultacji lub u swojego lekarza ginekologa. Jeżeli pacjentka posiada cytologię - konsultację można połączyć z zabiegiem. Jest o rozwiązanie bardzo chętnie wybierane przez nasze pacjentki.

Miejsce wykonywania zabiegu

Zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej (laserowe leczenie nietrzymania moczu) wykonujemy z gabinecie zabiegowym w Katowicach.

Miejsce wykonywania zabiegu

Miejsce:
Katowice

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Laserowe leczenie nietrzymania moczu określa się, jako wysoce bezpieczne. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych urządzeń laserowych można skierować wiązkę energii bardzo precyzyjnie na obszar zabiegowy i wyeliminować problem, bez naruszania powierzchni skóry ani tkanek sąsiadujących.

Jakość

Laserowe leczenie nietrzymania moczu w Centrum DER-MED przeprowadzane jest w zgodzie z najwyższymi standardami, co przekłada się na stopień bezpieczeństwa i skuteczności terapii. Zabieg przeprowadzany jest przez wykwalifikowaną, doświadczoną kadrę, pracującą na nowoczesnym sprzęcie. W naszych gabinetach zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej wykonują specjaliści ginekologii i chirurgii, którzy dokładają wszelkich starań, aby leczenie przebiegało sprawnie i pomyślnie. To wszystko sprawia, że cena i efekty zabiegu w pełni się równoważą.

Jakość

Jakość

Komfort pozabiegowy

Komfort

Komfort pozabiegowy

Laserowe leczenie nietrzymania moczu jest zabiegiem krótkotrwałym, bezbolesnym i co ważne, nie zmusza do rezygnacji z codziennych obowiązków. Po laseroterapii można bez obaw wrócić do domu i pracy do codziennej aktywności. Należy jednak pamiętać

Czy zabieg boli?

Laserowe leczenie nietrzymania moczu przebiega w sposób bardzo komfortowy dla pacjenta. W trakcie zabiegu możliwe jest odczuwanie ciepła, dotyku jak przy standardowym badaniu ginekologicznym.

Zabieg laserowego leczenia nietrzymania moczu wykonywany jest bez względu na wiek. Kwalifikacji dokonuje lekarz podczas badania.

Nie, nie ma takiej konieczności. Zabieg jest mało inwazyjny. Można go wykonać w ciągu dnia pomiędzy obowiązkami. Jest krótki i zupełnie bezbolesny.

Laserowe leczenie nietrzymania moczu pozwala zmniejszyć lub wyeliminować problem braku kontroli nad pęcherzem właśnie w takich sytuacjach jak śmiech, kichnięcie czy wysiłek fizyczny.

Cena
Zabieg laserowego leczenia nietrzymania moczu - pierwszy zabieg 1490
Zabieg laserowego leczenia nietrzymania moczu - drugi zabieg do 6 tyg. od pierwszego 1190
Zabieg łączony PREMIUM MonaLisa Touch W trakcie jednej wizyty wykonywany jest zabieg na nietrzymanie moczu oraz rewitalizację. 1990
Konsultacja lekarska do zabiegu Gdy połączona jest z zabiegiem w tym samym dniu. Pacjentka musi zgłosić się z prawidłową cytologią nie starszą niż 6 miesięcy. Usługa bezpłatna
Konsultacja lekarska do zabiegu 250
Konsultacja lekarska do zabiegu połączona z pobraniem cytologii 300
Konsultacja lekarska do zabiegu połączona z pobraniem cytologii jednowarstwowej LBC 340
Konsultacja lekarska do zabiegu połączona z pobraniem cytologii jednowarstwowej LBC + HPV DNA 14 430

Opinie

Wszystkie prawa zastrzeżone
© 2024 TOP CLINIC DER-MED Katowice