Centrum DER-MED Facebook Instagram

Bezpośredni lifting brwi (direct brow lift, brow lift) Katowice

Bezpośredni lifting brwi (direct brow lift, brow lift) Katowice

Zabieg w kategoriach:

Chirurgia estetyczna i chirurgia plastyczna Bezpośredni lifting brwi (direct brow lift, brow lift) Katowice

Wraz z wiekiem skóra twarzy traci jędrność. Pojawiają się zmarszczki i wiotkości. U wielu pacjentów pojawia się problem z brwiami, a dokładnie z ich opadaniem i obniżeniem się. Cała twarz zaczyna wyglądać smutno. Oczy stają się mniej widoczne i także wydają się być smutne.

Direct brow lift czyli bezpośrednie podniesienie brwi jest zabiegiem chirurgicznym. Jego celem jest przywrócenie lub uzyskanie prawidłowej pozycji brwi oraz wyrównanie ewentualnych asymetrii. W TOP CLINIC DER-MED podniesienie brwi wykonuje chirurg plastyczny. Jaki jest efekt liftingu brwi? Lifting brwi pozwala na poprawę konturów twarzy, uniesienie brwi i nadanie im ładnego, prawidłowego ułożenia na twarzy.

Brow lift wykonuje się także w przypadku asymetrycznego ułożenia brwi. Asymetria może być spowodowane m.in.: porażeniem nerwu twarzowego. W TOP CLINIC DER-MED zabieg wykonujemy u kobiet i mężczyzn.

Lifting brwi pozwala także zmienić proporcję w przypadku męskiego typu łysienia. Zmniejsza się wtedy odległość między brwiami, a nasadą włosów. Pacjent zyskuje proporcjonalny wygląd całej twarzy.

Zabieg wykonujemy jednorazowo, nie wymaga powtórzeń.

 

 

Poznaj szczegóły

Brwi tworzą oprawę oczu i są niewątpliwie jednymi z najbardziej widocznych elementów twarzy. Przyjęło się, że "idealne" brwi powinny mieć ładnie uniesioną linię. Jeżeli nasze brwi układają się tak, że twarz wygląda na smutną czy zmęczoną, warto rozważyć zabieg direct brow lift.

Ułożenie brwi może się zmieniać wraz z wiekiem. Po 50. roku życia czoło i brwi obniżają się co jest naturalnym procesem. Bogata mimika twarzy czy uwarunkowania genetyczne także mają wpływ na ułożenie brwi. W trakcie zabiegu lekarz wykonuje niewielkie, precyzyjne cięcie przy górnej linii brwi. Dzięki temu chirurg w mało inwazyjny sposób koryguje ułożenie brwi. Cała procedura odbywa się w znieczuleniu miejscowym.

Zabieg podniesienia brwi można zaplanować razem z blefaroplastyką powiek górnych i/lub dolnych. W niektórych sytuacjach brow lift, może być wręcz doskonałą alternatywą dla blefaroplastyki.

Miejsce wykonywania zabiegu

Katowice

Bezpośredni lifting brwi (direct brow lift, brow lift) Katowice

Centrum DER-MED

Zalety

  • Zmiana ułożenia brwi.
  • Optyczne odmłodzenie twarzy.
  • Zniwelowanie smutnego spojrzenia.
  • Wyrównanie asymetrii.
  • Procedura wykonywana jest w znieczuleniu miejscowym.
  • Brak hospitalizacji.
  • Zabieg wykonuje chirurg plastyczny.

Wskazania

  • Asymetria brwi.
  • Opadanie brwi.
Centrum DER-MED
Cena
Konsultacja z chirurgiem plastycznym 250
Zabieg brow lift/podniesienia brwi od 6000 W cenie konsultacja kontrola.
Wszystkie prawa zastrzeżone
© 2024 TOP CLINIC DER-MED Katowice