Centrum DER-MED Facebook Instagram

Laserowe usuwanie kłykcin kończystych Katowice

Laserowe usuwanie kłykcin kończystych Katowice

Zabieg w kategoriach:

Zabiegi laserowe Laserowe usuwanie kłykcin kończystych Katowice

Kłykciny kończyste to zmiany skórne powstałe w konsekwencji zakażenia wirusem brodawczaka ludzkiego, nazywanego wirusem HPV. Są objawem choroby wenerycznej, jednej z najczęstszych przenoszonych droga płciową. Wirus atakuje tkanki narządów płciowych, a więc prącie i srom, odbyt. Kłykciny mogą mieć postać płaską lub tzw. „olbrzymią”. Ich pojawienie się wiąże się z ogromnym dyskomfortem fizycznym i psychicznym. To trudna choroba, która wymaga szybkiej interwencji. Jednym ze sposobów, jak leczyć kłykciny kończyste jest laseroterapia. Leczenie laserem CO2 znacznie ogranicza ryzyko nawrotów – co jest dużym atutem tej metody.  Dodatkowo, można je łączyć z farmakoterapią, co daje jeszcze lepsze efekty terapeutyczne. Laseroterapia jest także skuteczna w przypadku bardzo dużych kłykcin.

Poznaj szczegóły

Do leczenia kłykcin kończystych stosuje się zaawansowany laser frakcyjny CO2. W TOP CLINIC DER-MED jest to nowoczesny laser, który pozwala bardzo precyzyjnie pozbyć się zmienionej chorobowo tkanki, bez naruszania sąsiadujących z nią struktur oraz powierzchni skóry. Efekty terapii pojawiają się już po jednej sesji, aczkolwiek przebieg leczenia ściśle uzależniony jest od charakteru i stopnia zaawansowania choroby. Zabieg laserowego usuwania kłykcin jest mało inwazyjny, bezpieczny i skuteczny.

Czas trwania jednego zabiegu

60 min.

Zalecana ilość zabiegów

Jeden. Dokładnych informacji o leczeniu udzieli lekarz na konsultacji.

Miejsce wykonywania zabiegu

Katowice

Laserowe usuwanie kłykcin kończystych Katowice

Centrum DER-MED

Zalety

  • Terapia laserowa uznawana jest za najbardziej skuteczną w walce z kłykcinami.
  • Znieczulenie miejscowe.
  • Zabieg wykonuje doświadczony dermatolog-wenerolog lub ginekolog.
  • Bezpieczna i mało inwazyjna procedura.

Efekty

  • Usunięcie kłykcin kończystych z chorobowo zmienionych miejsc.

Wskazania

  • Kłykciny kończyste.
  • Inne zmiany wirusowe na narządach intymnych.
Centrum DER-MED

Proces zabiegu

1. Konsultacja z lekarzem

Konsultacja lekarska jest początkiem rozpoczęcia leczenia dolegliwości jaką są kłykciny kończyste. Podczas wizyty lekarz ogląda zmiany i kwalifikuje pacjenta do zabiegu laserowego.

By podnieść komfort pacjenta przed zabiegiem aplikowane jest znieczulenie miejscowe.

Lekarz usuwa zmiany chorobowe z narządów za pomocą lasera wyposażonego w specjalną końcówkę.

Przygotowanie do zabiegu

Przygotowanie

Przygotowanie do zabiegu

Zabieg poprzedzony jest konsultacją z odpowiednim lekarzem, podczas której lekarz może zalecić dodatkowe badania.

Miejsce wykonywania zabiegu

Zabieg wykonujemy w gabinecie lekarskim w Katowicach.

Miejsce wykonywania zabiegu

Miejsce:
Katowice

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Ponieważ wiązka światła lasera frakcyjnego jest wymierzona dokładnie w zmiany ogniskowe, nie narusza powierzchni skóry ani okalających ją tkanek. W rezultacie nie ma obaw o pojawienie się uszkodzeń czy ran wydłużających okres rekonwalescencji. Ponadto o bezpieczeństwie zabiegu przesądza zaawansowana technologia, która przeszła szereg testów klinicznych. Laserowe leczenie kłykcin kończystych zwykle kończy się powodzeniem, a ryzyko wystąpienia powikłań jest znikome.

Jakość

Zabieg usuwania kłykcin kończystych wykonywany jest przez doświadczonych lekarzy. W przypadku kobiet - wykonuje go ginekolog, a w przypadku mężczyzn - dermatolog wenerolog. Ich wiedza oraz umiejętności pozwalają osiągnąć świetne rezultaty leczenia. Jakość naszych usług potwierdzają opinie pacjentów.

Jakość

Jakość

Czy zabieg boli?

Lekarze znieczulają chorobowo zmienioną skórę przed rozpoczęciem zabiegu laserowego.

Wszystko zależy od ilości i wielkości zmian. Bardzo często kłykciny da się usunąć podczas jednej wizyty. Jednak w wielu przypadkach usuwanie trzeba podzielić na kilka wizyt ze względu na ilość oraz wielkość kłykcin.

Tak, wykonujemy zabieg u kobiet i mężczyzn. Zabieg u kobiet wykonuje lekarz ginekolog, u mężczyzn - dermatolog-wenerolog.

Przyjmuje się, że już samo laserowe usuwanie kłykcin jest najskuteczniejszą metodą rozwiązania tego problemu. Ważne jednak by leczeniu poddało się dwóch partnerów.

Zabieg laserowego usuwania kłykcin kończystych jest zabiegiem w pełni bezpiecznym. Przed jego wykonaniem lekarz - ginekolog w przypadku kobiet, dermatolog wenerolog w przypadku mężczyzn - kwalifikują pacjenta. Jeżeli podczas wywiadu okaże się, że występują przeciwwskazania zabieg zostanie odroczony lub całkowicie odwołany.

Cena
Zabieg usunięcia kłykcin u kobiet 490 - 1500 Cena uzależniona jest od ilości zmian oraz ich umiejscowienia, które zostaną usunięte podczas jednej wizyty. O ilości zabiegów decyduje lekarz oraz stan pacjenta.
Zabieg usunięcia kłykcin u mężczyzn 600 - 1500 Cena obejmuje jeden zabieg oraz uzależniona jest od ilości zmian, które zostaną usunięte podczas jednej wizyty. O ilości zabiegów decyduje lekarz oraz stan pacjenta.
Konsultacja lekarska Z ginekologiem lub dermatologiem-wenerologiem. 250
Wszystkie prawa zastrzeżone
© 2024 TOP CLINIC DER-MED Katowice