Ładowanie...
Telefon
Zadzwoń:
+48 32 201 02 65
Konsultacje z linergistką Katowice

Konsultacje z linergistką

Makijaż permanentny

Konsultacje z linergistką Katowice

Makijaż permanentny pomimo, że jest bardzo popularny od wielu lat budzi jeszcze sporo emocji. Jest to w dużej mierze spowodowane tym, że nie każda osoba podejmująca się wykonania makijażu potrafi to zrobić w sposób estetyczny, ładny i zgodnie ze sztuką.

Linergistka to zawód, który wymaga odpowiednich predyspozycji. Linergistka musi posiadać między innymi zdolności manualne i poczucie estetyki. Jednak to nie wszystko. Dobra linergistka musi posiadać też umiejętności rozmowy i poznania pacjentki, jej oczekiwań, stylu życia. Linergistka nie zajmuje się bowiem robieniem zwykłego makijażu dziennego. Zajmuje się tworzeniem makijażu permanentnego, który musi być idealny bo jest z nami 24 godziny na dobę. Dlatego tak ważny jest dobór odcienia barwnika, który przesądza o rezultacie zabiegu, a także kształt brwi czy grubość kreseczki. Makijaż ma być dopełnieniem urody, jej podkreśleniem, a nie elementem zupełnie nie pasującym do twarzy, osobowości, wyglądu.

Dlatego jeżeli od dłuższego zastanawiasz się na makijażem trwałym, ale nadal masz wątpliwości konsultacja z linergistką z TOP CLINIC DER-MED jest właśnie dla Ciebie.

Celem konsultacji z linergistką w TOP CLINIC DER-MED jest dokładne poznanie zalet makijażu, ale przede wszystkim dobranie makijażu odpowiedniego dla nas.
Linergistka doradzi, podpowie co podkreślić w naszej twarzy by dodać jej charakteru, by była bardziej wyrazista. Jednym osobom będą pasowały szersze brwi o ciemniejszym kolorze, do innej twarzy lepiej będzie pasowała cieniutka, bardzo delikatna kreska na powiece. Tak samo jest z kolorem ust. Jedne Pani będą wyglądały pięknie w czerwieni, inne w różu, a inne w nude.

Charakterystyka zabiegu

Zalety

  • Poznanie zalet makijażu trwałego.
  • Dobranie koloru brwi czy ust w zgodzie z urodą pacjentki oraz panującymi trendami.
  • Wykluczenie przeciwwskazań.
  • Umówienie przebiegu wykonania makijażu trwałego.
  • Chęć wykonania makijażu trwałego brwi, oka, ust.
  • Chęć podkreślenia swojej urody.
  • Chęć poznania zalet makijażu trwałego.

Warto wiedzieć

Czas trwania jednego zabiegu: 30 min.

Zalecana ilość zabiegów: Jedna.

Konsultacja z linergistką odbywa się z komfortowym gabinecie, w którym można zobaczyć przykładowe kolory barwników wykorzystywane w makijażu trwałym.

W jaki sposób mogę się umówić na konsultację z linergistką?

Można to zrobić telefonicznie pod nr telefonu 32 2010265 lub osobiście w naszej klinice. Konsultację można także umówić on-line poprzez portal moment.pl.

Nie, konsultacja jest dobrowolna i nie wiąże się z obowiązkiem wykonania zabiegu.

Oczywiście. Nasza linergistka nie tylko potrafi wykonać makijaż, ale i świetnie doradzi co do kształtu i koloru makijażu by efekt był jak najładniejszy,

Cena
Konsultacja z linergistką Usługa bezpłatna
Makijaż permanentny oka, brwi i ust Katowice
Makijaż permanentny oka, brwi i ust

Formularz kontaktowy

Wypełnij formularz, aby poznać dodatkowe szczegóły zabiegu lub umówić się na wizytę.

E-mail Twoja wiadomość została wysłana.
Skontaktujemy się z Tobą do 48 godzin.
Umów
wizytę