Centrum DER-MED Facebook Instagram

Laserowe leczenie rumienia Katowice

Laserowe leczenie rumienia Katowice

Zabieg w kategoriach:

Zabiegi laserowe Laserowe leczenie rumienia Katowice

Rumień jest widocznym zaczerwienieniem skóry, które wygląda jak okrągłe plamy o czerwonej barwie. Najczęściej występuje na twarzy, w szczególności w okolicy policzków. Podłoże rumienia może mieć różne pochodzenie, począwszy od infekcji, stanu zapalnego, a skończywszy na genetyce oraz silnych emocjach. Czasem rumień zanika samodzielnie. Jednak w większości przypadków – wymaga leczenie przez specjalistę. Jedną z chętniej wybieranych metod leczenia jest laserowe leczenie rumienia. W TOP CLINIC DER-MED zabieg leczenia rumienia wykonują lekarze specjaliści.

 

 

Poznaj szczegóły

W TOP CLINIC DER-MED zabieg leczenia wykonujemy multifunkcyjnym urządzeniem laserowym, które pozwala rozwiązywać problemy estetyczne i dermatologiczne. W zależności od potrzeb lekarz dobiera odpowiednią głowicę oraz moc. W przypadku zmian pigmentacyjnych oraz zmian naczyniowych lekarz pracuje na głowicy, która wykorzystuje serię aż trzech filtrów, koncentrując światło w jednym zakresie. Takie rozwiązanie pozwala nie tylko na efektywne leczenie pacjentów, ale i sprawia, że zabieg jest bezpieczniejszy. Dzięki nowoczesnej technologii, zabieg usuwania rumienia czy przebarwień skórnych jest skuteczny i przebiega komfortowo.

Czas trwania jednego zabiegu

30-60 min.

Zalecana ilość zabiegów

Zalecana seria zabiegów. O ilości decyduje lekarz podczas konsultacji.

Miejsce wykonywania zabiegu

Katowice

Laserowe leczenie rumienia Katowice

Centrum DER-MED

Zalety

 • Krótki czas trwania zabiegu.
 • Mniejsza ilość zabiegów w serii w porównaniu z innymi metodami.
 • Zabieg jest bardziej komfortowy w odczuciu w porównaniu z zabiegami wykonywanymi na innych urządzeniach.
 • Chłodzona głowica lasera.

Efekty

 • Promienna cera pełna blasku.
 • Brak czerwonych plam na twarzy.
 • Brak efektu "ciągłego wstydzenia się".
 • Wyrównany, jednolity koloryt twarzy.

Wskazania

 • Rumień na twarzy.
 • Naczyniaki, plamy.

Główne przeciwwskazania

 • Ciąża, karmienie piersią.
 • Świeża opalenizna (miesięczna).
 • Leki światłouczulające (retinoidy, przeciwdepresyjne, tetracykliny).
 • Zioła (dziurawiec, nagietek).
 • Spożywanie alkoholu 24 godz. przed zabiegiem.
 • Niewyrównana cukrzyca.
 • Bielactwo.
 • Łuszczyca w fazie aktywnej.
 • Skłonność do bliznowców/keloidów.
 • Choroba, infekcja bakteryjna lub wirusowa.
Centrum DER-MED

Proces zabiegu

1. Konsultacja laserowa

Leczenie rumienia metodą laserową poprzedzone jest konsultacją ze specjalistą lekarzem. Lekarz ogląda zmiany, kwalifikuje pacjenta do zabiegu oraz omawia przebieg leczenia.

Leczenie rumieniu polega na aplikowaniu wiązki laserowej specjalną głowicą urządzenia Alma Harmony XL PRO. Lekarz opracowuje obszar zabiegowy milimetr po milimetrze. Moc lasera dobierana jest indywidualnie by uzyskać nalpesze efekty przy maksimum bezpieczeństwa.

Przygotowanie do zabiegu

Przygotowanie

Przygotowanie do zabiegu

Zabieg nie wymaga specjalnych przygotowań ze strony pacjenta. Prosimy jednak o podawanie pełnych informacji o swoim zdrowiu podczas konsultacji ze specjalistą.

Miejsce wykonywania zabiegu

Zabieg wykonujemy w gabinecie dermatologicznym w Katowicach.

Miejsce wykonywania zabiegu

Miejsce:
Katowice

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Zabieg jest przeprowadzany przez doświadczonego lekarza, który używa specjalistycznego i nowoczesnego sprzętu. Dzięki temu pacjent ma gwarancję, że wybrana przez niego metoda leczenia rumienia jest bezinwazyjna.

Jakość

Świetne efekty, bezpieczeństwo wyróżniają nas na tle innych centrów, gabinetów oraz klinik. Dzięki dostępności do najnowszych technologii oraz szkoleń oferujemy pacjentom najwyższą jakość usług oraz duży wachlarz zabiegów. Dlatego pacjenci tak chętnie nas wybierają i wracają do nas.

Jakość

Jakość

Komfort pozabiegowy

Komfort

Komfort pozabiegowy

Po zabiegu może pojawić się zaczerwienienie oraz strupki. Bardzo ważne jest przestrzeganie zaleceń lekarza, w tym używanie kremów z wysokim filtrem SPF 50, niepodrażnianie skóry oraz nienakładanie makijażu przez okres 2-3 dni.

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg jest komfortowy w odczuci dzięki zastosowaniu chłodzonej głowicy.

Czas trwania zabiegu zależy od obszaru. Średnio jest to od 30 do 60 min.

Zabieg wykonuje doświadczony lekarz, który jest specjalistą laseroterapii.

Zabieg laserowego leczenia rumienia poprzedzony jest z konsultacją z lekarzem specjalistą. W trakcie jej trwania pacjent wraz z lekarzem ustalają na jakich partiach występuje rumień, a następnie planują w czasie zabiegi oraz ich ilość. Bardzo często zabieg wykonuje się na twarzy, szyi i dekolcie podczas jednej wizyty.

Po zabiegu laserowego leczenia rumienia można wrócić do pracy. Należy jednak pamiętać, że skóra będzie widocznie zaczerwieniona. Jest to naturalne reakcja po zastosowaniu lasera.

Cena
Zabieg leczenia rumienia na policzkach Alma Harmony XL PRO Urządzenie wyposażone w głowicę chłodzącą. Parametry dobierane indywidualnie. 480 - 580 Cena obejmuje prawy i lewy policzek.
Zabieg leczenia rumienia na twarzy Alma Harmony XL PRO Urządzenie wyposażone w głowicę chłodzącą. Parametry dobierane indywidualnie. 680 - 780
Zabieg leczenia rumienia na szyi Alma Harmony XL PRO Urządzenie wyposażone w głowicę chłodzącą. Parametry dobierane indywidualnie. 680 - 780
Zabieg leczenia rumienia na dekolcie Alma Harmony XL PRO Urządzenie wyposażone w głowicę chłodzącą. Parametry dobierane indywidualnie. 680 - 780
Pakiet dwóch partii na jednym zabiegu - na twarzy, szyi lub szyi, dekolcie Alma Harmony XL PRO Urządzenie wyposażone w głowicę chłodzącą. Parametry dobierane indywidualnie. 1080 - 1320
Pakiet trzech partii na jednym zabiegu - na twarzy, szyi i dekolcie Urządzenie wyposażone w głowicę chłodzącą. Parametry dobierane indywidualnie. 1620 - 1880
Konsultacja laserowa Alma Harmony XL PRO Połączona z zabiegiem w tym samym dniu. Usługa bezpłatna
Konsultacja laserowa Alma Harmony XL PRO Samodzielna. 200

Opinie

Wszystkie prawa zastrzeżone
© 2024 TOP CLINIC DER-MED Katowice