Centrum DER-MED Facebook Instagram

Mezoterapia igłowa – regeneracja, nawilżanie, odmładzanie Katowice

Mezoterapia igłowa – regeneracja, nawilżanie, odmładzanie Katowice

Zabieg w kategoriach:

Medycyna estetyczna Mezoterapia igłowa – regeneracja, nawilżanie, odmładzanie Katowice

Wiotka i sucha skóra, drobne zmarszczki mogą być pierwszymi oznakami starzenia. Gdy się pojawiają – warto sięgnąć po zabiegi medycyny estetycznej. Jednym z nich jest mezoterapia igłowa. Bogactwo składników aktywnych zawartych w podawanych koktajlach stopniowo rozchodzi się w skórze poprawiając jej stan oraz kondycję. Dzięki mezoterapii można nie tylko dogłębnie nawilżyć skórę, ale i zredukować tak nielubiane cienie pod oczami. Szczególną odmianą mezoterapii jest osocze bogatopłytkowe.  Warto także wspomnieć, że mezoterapię wykonuje się na skórze głowy. Zabieg ten ma na celu zahamowanie wypadania włosów oraz pobudza wzrost nowych.

Pamiętajmy, że zabiegi medycyny estetycznej można także wykorzystać w prewencji przeciwstarzeniowej. Warto więc o tym pomyśleć zawczasu.

Poznaj szczegóły

Mezoterapia jest metodą podania substancji aktywnych w głąb naszej skóry za pomocą cienkiej igły. Zabieg wykonuje lekarz, a preparaty wykorzystywane do mezoterapii dobierane są indywidualnie.

W zależności od problemów z jakim boryka się pacjent - celem mezoterapii jest nawilżenie, poprawa napięcia, zregenerowanie skóry oraz redukcja cieni pod oczami. Dzięki bogactwu składników aktywnych mezoterapia daje doskonałe rezultaty estetyczne, a twarz wygląda młodo i zdrowo. Szczególnym rodzajem mezoterapii jest osocze bogatopłytkowe zwane także wampirzym liftingiem. Do zabiegu wykonuje się krew pacjenta. Jest to doskonały eliksir pełen komórek wzrostu. Osocze jest w 100 proc. hipoalergiczne.

W przypadku mezoterapii skóry głowy zabieg ma na celu pobudzenie wzrostu włosów oraz zahamowanie wypadania włosów. W TOP CLINIC DER-MED można wykonać badanie skóry głowy oraz wykonać diagnostykę by wzmocnić efekty.

Mezoterapia igłowa – regeneracja, nawilżanie, odmładzanie Katowice

Centrum DER-MED

Zalety

 • Bogate źródło składników aktywnych.
 • Zabieg mezoterapii wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym.
 • Wielotorowe działanie - m.in.: nawilżanie, napinanie.
 • Można łączyć z innymi zabiegami np. laserowymi.
 • W przypadku osocza bogatpłytkowego zabieg jest w 100% hypoalergiczny i naturalny.

Efekty

 • Nawilżenie skóry twarzy.
 • Poprawa napięcia oraz zagęszczenia skóry.
 • Dotlenienie skóry.
 • Rozpoczęcie procesu produkcji nowych włókien kolagenowych.
 • Promienny, młodszy wygląd twarzy.
 • Redukcja zmarszczek.
 • Redukcja zasinień, cieni pod oczami.
 • Stymulacja wzrostu włosów.
 • Pobudzenie mikrokrążenia.
 • Osocze bogatopłytkowe podane po zabiegu laserowym (ablacja) zwiększa efekt oraz łagodzi stan zapalny.

Wskazania

 • Wiotka skóra.
 • Sucha, odwodniona skóra.
 • Cienie pod oczami tzw. "dark circle".
 • Problem z łysieniem, przerzedzonymi włosami na głowie.
 • Drobne zmarszczki.

Główne przeciwwskazania

 • Uszkodzenie skóry, obrzęk, opuchlizna, infekcja w miejscu zabiegowym.
 • Choroby wirusowe, bakteryjne, grzybicze.
 • Zażywanie antybiotyków, leków rozrzedzających krew.
 • Cukrzyca z zaburzeniami naczyniowymi oraz nieleczona.
 • Świeża opalenizna.
 • Operacje plastyczne do trzech miesięcy.
 • Ciąża i okres karmienia piersią.
Centrum DER-MED

Proces zabiegu

1. Konsultacja estetyczna przez zabiegiem mezoterapii

Jej celem jest zakwalifikowanie pacjenta do mezoterapii lub wybranie innej metody odmłodzenia skóry. Lekarz omówi przebiegu zabiegu, możliwe efektów oraz przeciwwskazania. Jeżeli tych ostatnich nie ma - konsultację można połączyć z zabiegiem.

Zabieg mezoterapii poprzedza nałożenie maści znieczulającej. Następnie, lekarz specjalista za pomocą mikro nakłuć bardzo cienką igłą, wprowadza podskórnie indywidualnie dobrany koktajl, zawierający substancje aktywne o dobroczynnym działaniu.

Celem wizyty kontrolnej jest wstępne ocenienie efektów po zabiegu mezoterapii. Pełen efekt mezoterapii jest widoczny po serii zabiegów, której liczba i intensywność zależy od problemu, z jakim pacjent zgłosił się do naszego TOP CLINIC DER-MED oraz użytego preparatu.

Przygotowanie do zabiegu

Przygotowanie

Przygotowanie do zabiegu

Mezoterapia nie wymaga specjalnych przygotowań. Przed samym zabiegiem lekarz dokładnie oczyszcza skórę oraz nakłada maść znieczulającą. Następnie 20-40 min. później zostaje podany wybrany koktajl za pomocą maleńkiej igły.

Miejsce wykonywania zabiegu

Zabiegi medycyny estetycznej, w tym właśnie mezoterapii wykonywane są w gabinecie w Katowicach.

Miejsce wykonywania zabiegu

Miejsce:
Katowice

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo pacjentów jest dla nas priorytetem. Wykorzystując najwyższej jakości sprzęt i certyfikowane preparaty, możemy zagwarantować wysoką skuteczność mezoterapii, przy minimalnym ryzyku powikłań i działań niepożądanych. Wykwalifikowani i doświadczeni lekarze sprawiają, że iniekcja składników aktywnych, jest komfortowa i praktycznie bezbolesna (dzięki zastosowaniu miejscowego znieczulenia).

Jakość

Efekty mezoterapii - osiągane przy ostrzykiwaniu osoczem bogatopłytkowym lub innym wyselekcjonowanym preparatem są imponujące. W łatwy sposób, poprawiamy kondycję skóry, przywracając jej świeży, młodzieńczy wygląd (i to bez użycia skalpela, czy innych inwazyjnych metod). Mezoterapia to inwestycja w swój wygląd, która daje natychmiastowe rezultaty.

Jakość

Jakość

Komfort pozabiegowy

Komfort

Komfort pozabiegowy

Mezoterapia nie wymaga rekonwalescencji, choć bezpośrednio po zabiegu na skórze mogą być widoczne niewielkie zasinienia, zaczerwienienia i ślady po nakłuciach, które ustępują w ciągu kilku dni. Przez kolejne dni (3-7) należy unikać masaży, sauny, solarium, wysiłku fizycznego. Bardzo ważne jest stosowanie kremów z wysokim filtrem SPF 50.

Komu zaleca się zabieg mezoterapii?

Z efektów zabiegu mezoterapii zadowoleni będą pacjenci borykający się z łysieniem, nadmiernym wypadaniem włosów, utratą jędrności i elastyczności skóry, zmarszczkami oraz odwodnioną, suchą skórą.

Nie, gdyż do wstrzyknięcia koktajlu wykorzystywana jest bardzo cienka igła, która nie powoduje dużego dyskomfortu. Dodatkowo przed podaniem preparatu stosuje się miejscowe znieczulenie.

Może wystąpić reakcja alergiczna na składnik zawarty w preparacie, dolegliwości bólowe i plamy w miejscach pozabiegowych.

Pomimo, że zabiegi nazywają się podobnie, techniki ich wykonywania są zupełnie różne. Nie można stwierdzić, który zabieg jest lepszy bo wszystko zależy od potrzeb i oczekiwań pacjenta. Mezoterapia igłowa jest zabiegiem medycyny estetycznej. Wykonuje ją lekarz. Polega na podaniu cienką igłą w głąb skóry substancji odżywczych w celu nawilżenia, odmłodzenia skóry czy zmniejszenia niedoskonałości. Mezoterapia bezigłowa to zabieg kosmetyczny, wykonywany przez kosmetologa. Tutaj nie używamy igły, nie dochodzi do przerwania ciągłości skóry. Substancje aktywne są za pomocą głowicy specjalnego urządzenia. Jest więc to zabieg nieinwazyjny. Po jego wykonaniu nie ma śladów na skórze. Jednak działa delikatniej niż mezoterapia igłowa.

Cena
Mezoterapia okolicy oka Nucleofill Eyes Efekt liftingujący, silne nawilżenie okolicy oka. Zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny. 1190 990
Mezoterapia okolic oka RRS EYES By zwiększyć komfort zabiegu - igła nanosoft, specjalna igła do zabiegów okolicy oka, w cenie. 490
Mezoterapia twarzy STRETCHCARE 450
Mezoterapia twarzy FRAGMYX Oxyx 670
Mezoterapia twarzy STYLAGE HYDRO 690
Mezoterapia twarzy Neauvia Hydro Deluxe 890
Mezoterapia twarzy CROMA - Up Grade 550
NCTF 135HA Kuracja przeznaczona do wygładzania drobnych zmarszczek, rewitalizacji i nawilżenia zmęczonej lub luźnej skóry. 550
Mezoterapia skóry głowy DR CYJ 790
Mezoterapia skóry głowy Dermaheal HL 490
Mezoterapia skóry głowy HAIRCARE 490
Konsultacja estetyczna Połączona z zabiegiem. Usługa bezpłatna
Konsultacja estetyczna Samodzielna konsultacja estetyczna. 200

Opinie

Umów
wizytę
Wszystkie prawa zastrzeżone
© 2024 TOP CLINIC DER-MED Katowice