Centrum DER-MED Facebook Instagram

RETiPeel Peel Mission – silne odmłodzenie i regeneracja Katowice

RETiPeel Peel Mission – silne odmłodzenie i regeneracja Katowice

Zabieg w kategoriach:

Kosmetyka pielęgnacyjna RETiPeel Peel Mission – silne odmłodzenie i regeneracja Katowice

Na rynku dostępnych jest wiele zabiegów odmładzających. Jednak nie wszystkie są skuteczne, bezpieczne i przede wszystkim dwuetapowe. Poznaj NOWOŚĆ w TOP CLINIC DER-MED Katowice czyli zabieg RETiPeel od Peel Mission. Na czym polega wyjątkowość tego zabiegu? RETiPeel jest zabiegiem, który silnie odmłodzi Twoją skórę oraz zregeneruje. Składa się z dwóch etapów – jeden wykonują kosmetolodzy w gabinecie, a drugi to dedykowana pielęgnacja domowa.

Poznaj szczegóły

RETiPeel, jak sama nazwa wskazuje, opiera się na unikalnym podwójnym kompleksie 10% bazującym na czystym retinolu i jego pochodnej. Wysokie stężenie kompleksu aktywnego pozwala na silne odmłodzenie i regenerację, a także wyrównanie kolorytu.
Czym jest retinol? Retinol jest podstawową formą witaminy A. Najczęściej kojarzony jest z działaniem odmładzającym, ale i redukującym zmiany związane z trądzikiem czy rogowaceniem naskórka. Na czym polega działanie retinolu? Retinol zawarty w RETiPeel pobudza aktywność fibroblastów oraz syntezę włókien kolagenowych. Powoduje to zwiększenie się elastyczności i jędrności skóry, a tym samym delikatne spłycenie zmarszczek. Retionol przyspiesza także procesy gojenia się naskórka. Jego działanie jest niezastąpione. Warto jednak zwrócić uwagę, że wysokie stężenie kompleksu aktywnego możliwe jest tylko do zastosowania profesjonalnego czyli pod okiem specjalistów kosmetologii. Stąd wspomniany wcześniej podział na etapy. Pierwsza faza to zabieg w gabinecie z wykorzystaniem kompleksów o stężeniu 10% bazujące na retinolu i jego pochodnych. W tej fazie inicjowane są procesy naprawcze przyczyniające się do przywrócenia jędrności, napięcia oraz gęstości skóry. Składniki aktywne pozwalają rozjaśnić także przebarwienia posłoneczne i hormonalne. Drugi etap to pielęgnacja domowa. Pacjent dostaje preparat w kremie o stężeniu 2,5%. Jego zadaniem jest wygładzenie skóry, niwelowanie niedoskonałości oraz zwiększenie nawilżenia. Takie dwufazowe podejście daje widoczne efekty na skórze.

Czas trwania jednego zabiegu

ok 60 minut

Zalecana ilość zabiegów

Seria dwóch zabiegów

Miejsce wykonywania zabiegu

Katowice

RETiPeel Peel Mission – silne odmłodzenie i regeneracja Katowice

Zabieg polecany na obszary

Centrum DER-MED

Zalety

 • Całoroczny zabieg.
 • RETiPeel ma najwyższe stężenie kompleksów aktywnych. 10% w pierwszej fazie, w gabinecie oraz 2,5% w kremie do pielęgnacji domowej.
 • Zawiera aż dwa kompleksy aktywne bazujące na czystym retinolu i jego pochodnych wzmocnione składnikami intensyfikującymi odnowę skóry.
 • Po zabiegu nie występują obrzęki ani silne podrażnienie.
 • Nie jest wymagana rekonwalescencja.
 • Jedyny zabieg, w którym pacjent otrzymuje produkt do pielęgnacji domowej.

Efekty

 • Kompleksowa odnowa skóry.
 • Poprawa jędrności oraz sprężystości skóry.
 • Rozjaśnienie przebarwień.
 • Redukcja zmarszczek.

Wskazania

 • Zmarszczki.
 • Widoczna utrata jędrności i elastyczności skóry.
 • Przebarwienia.
Centrum DER-MED

Jakie są przeciwskazania do zabiegu RETiPeel Peel Mission?

Jak do każdego zabiegu, także i do RETiPeel występuję przeciwwskazania. Przykładowo możemy wymienić: uszkodzona skóra w miejscu zabiegu, zakażenia bakteryjne, wirusowe i grzybicze, skóra po zabiegu medycznym, ciąża, karmienie piersią, nowotwory.

Cena
RETiPeel 360
Umów
wizytę
Wszystkie prawa zastrzeżone
© 2024 TOP CLINIC DER-MED Katowice