Centrum DER-MED Facebook Instagram

Liposukcja wodna – odsysanie tkanki tłuszczowej Katowice

Liposukcja wodna – odsysanie tkanki tłuszczowej Katowice

Zabieg w kategoriach:

Chirurgia estetyczna i chirurgia plastyczna Liposukcja wodna – odsysanie tkanki tłuszczowej Katowice

Pomimo ćwiczeń czy diety borykasz się z oponką na brzuchu? A może chciałbyś wyszczuplić uda czy ramiona? Nieważne, którą partię wybierzesz… Ważne, że liposukcja wodna (usuwanie tłuszczu) poradzi sobie z oporną tkanką tłuszczową!

Innowacyjna liposukcja wodna to zabieg, którego celem jest zredukowanie nadmiaru tkanki tłuszczowej (usunięcie tłuszczu). Na przestrzeni lat stała się ona niezwykle popularna wśród pacjentów klinik medycyny estetycznej ze względu na swoją skuteczność i trwałość efektów. Usuwanie tłuszczu, modelowanie ciała metodą liposukcji polega na odsysaniu komórek tłuszczowych z możliwością ich transplantacji. Dzięki zastosowaniu znieczulenia miejscowego nie wymaga hospitalizacji, a czas rekonwalescencji jest dużo krótszy niż w przypadku liposukcji tradycyjnej.

W TOP CLINIC DER-MED zabieg liposukcji wodnej wykonuje doświadczony chirurg.

Poznaj szczegóły

Celem liposukcji wodnej jest usunięcie miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej (usuwanie tłuszczu). Zabieg można wykonać w okolice brzucha, ud, talii czy kolan. Najchętniej wybierany jest obszar: brzuch i talia zarówno u pań i panów.

Liposukcję wodną wykonuje się w znieczuleniu miejscowym za pomocą specjalnej kaniuli, którą wkłada się przez niewielkie nacięcie. Jej zadaniem jest odessanie tkanki tłuszczowej oraz jednoczesne podawanie środka znieczulającego. Taka procedura jest nie tylko bardzo komfortowa dla pacjenta, ale i bezpieczna. Co ważne pobraną tkankę tłuszczową można wykorzystać jako naturalny wypełniacz i wymodelować nią piersi oraz pośladki. Bezpośrednio po zabiegu pacjent odpoczywa u nas w komfortowym gabinecie, a następnie udaje się do domu.

Przed wykonaniem liposukcji wodnej nasi lekarze zalecają wykonanie zabiegów endermologii. Ten masaż mechaniczny wykonywany opatentowaną głowicą pozwoli rozluźnić tkankę tłuszczową na obszarze zabiegowych, a tym samym ułatwi jej odessanie podczas zabiegu liposukcji. Endermologia nie tylko umożliwi lepsze odessanie tkanki. Endermologia est także niezastąpiona po liposukcji! Dzięki serii zabiegów zminimalizujemy ryzyko ewentualnych nierówności przy ułożeniu się tkanki tłuszczowej. Zabiegi zawsze należy umawiać zgodnie z zaleceniami chirurga.

Czas trwania jednego zabiegu

90 - 120 min.

Zalecana ilość zabiegów

Jeden.

Miejsce wykonywania zabiegu

Katowice

Liposukcja wodna – odsysanie tkanki tłuszczowej Katowice

Centrum DER-MED

Zalety

 • Uniwersalność zabiegu – możliwość wykonania na wielu partiach ciała.
 • Możliwość transplantacji pobranej tkanki tłuszczowej.
 • Niska inwazyjność i bezpieczeństwo zabiegu.
 • Brak znieczulenie ogólnego.
 • Brak hospitalizacji.
 • Krótki czas rekonwalescencji.
 • Minimalne ryzyko wystąpienia efektów ubocznych.
 • Wysoka precyzyjność usuwania tłuszczu.

Efekty

 • Redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej.
 • Zmniejszenie obwodu na obszarze zabiegowym.
 • Wymodelowanie obszaru zabiegowego.
 • Istnieje możliwość przeszczepu usuniętej tkanki tłuszczowej w inny obszar w celu wymodelowania.
 • Usunięcie tłuszczu.

Wskazania

 • Miejscowo nagromadzona tkanka tłuszczowa.

Główne przeciwwskazania

 • Nadciśnienie.
 • Zaburzenia krzepnięcia krwi.
 • Choroby serca.
 • Niewydolność wątroby.
 • Stany zapalne.
 • Nieleczona cukrzyca.
Centrum DER-MED

Proces zabiegu

1. Konsultacja chirurgiczna

To pierwszy etap poprzedzający wykonanie zabiegu. Podczas wizyty lekarz oraz pacjent omawiają problem związany z nadmiarem tkanki tłuszczowej, przebieg zabiegu. Następnie chirurg wyklucza przeciwwskazania oraz informuje pacjenta jakie badania należy wykonać do zbiegu.

Bezpieczeństwo oraz zdrowie pacjentów są dla nas najważniejsze. Dlatego po konsultacji kolejnym etapem jest wykonanie zleconych badań z krwi. Dopiero gdy wyniki są prawidłowe możemy potwierdzić termin zabiegu liposukcji wodnej.

Lekarz chirurg w towarzystwie doświadczonej asysty przystępuje do zabiegu usuwania tłuszczu - liposukcji. Dzięki małym nacięciom wprowadza kaniulę w obszar zabiegowy. Za jej pomocą odsysana zostaje tkanka tłuszczowa. W zależności od partii zabieg trwa ok 90 - 120 min.

Kontrola po zabiegu usuwania tłuszczu - liposukcji, odbywa się po 7 dniach.

Przygotowanie do zabiegu

Przygotowanie

Przygotowanie do zabiegu

Zabieg usuwania tłuszczu wymaga przygotowań od pacjenta. Należy wykonać zlecone przez chirurga badania oraz dostarczyć wyniki TOP CLINIC DER-MED przed zabiegiem liposukcji. Zalecane jest wykonanie co najmniej trzech zabiegów Endermologii celem rozluźnienia tkanki tłuszczowej przed zabiegiem.

Miejsce wykonywania zabiegu

Zabieg liposukcji (usuwania tłuszczu) wykonuje się w odpowiednio przystosowanym gabinecie w Katowicach.

Miejsce wykonywania zabiegu

Miejsce:
Katowice

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Zabieg usuwania tłuszczu za pomocą liposukcji wodnej zawsze poprzedzony jest konsultacją. Podczas jej trwania lekarz chirurg kwalifikuje pacjenta do zabiegu oraz zleca niezbędne badania. Termin zabiegu potwierdzany jest dopiero w momencie otrzymania od pacjenta wyników badań i potwierdzenia, że są prawidłowe.

Zabieg liposukcji wodnej jest dużo mniej inwazyjny niż tradycyjna liposukcja. Wykonujemy go w znieczuleniu miejscowym, a nie w narkozie. To także wpływa na bezpieczeństwo pacejnta.

Jakość

Jakość naszych usług są na równi z bezpieczeństwem zabiegów. Dopiero z tych dwóch czynników powstaje efekt. Liposukcja wodna jest jednym z chętniej wybieranych zabiegów modelujących sylwetkę, usuwającym tłuszcz. Jej efekty są tak dobre ponieważ doświadczenie lekarza pozwala nam wykonać zabieg na najwyższym poziomie.

Jakość

Jakość

Komfort pozabiegowy

Komfort

Komfort pozabiegowy

Pełne zalecenia pozabiegowe poda chirurg po zabiegu liposukcji. Pomimo, że zabieg nie wymaga hospitalizacji należy pamiętać o tym, że obszar poddany liposukcji będzie obrzmiały i mogą pojawić się siniaki. Przez określony czas pacjent nosi specjalne ubranie uciskowe. Jego model dopasowany jest do sylwetki pacjenta, a przede wszystkim obszaru zabiegowego.

Czy po zabiegu usuwania tłuszczu mogę od razu udać się do domu?

Tak, po zabiegu pacjent może udać się do domu. Liposukcja wodna jest dużo mniej inwazyjna niż tradycyjna, chirurgiczna. Dodatkowo do jej przeprowadzenia wystarczy znieczulenie miejscowe, a nie narkoza ogólna.

Zabieg liposukcji (usuwania tłuszczu) trwa około 2 godzin i wykonywany jest w pod znieczuleniem miejscowym, dzięki czemu jest on bardzo komfortowy dla pacjenta, a okres rekonwalescencji jest krótki. W porównaniu z innymi liposukcjami, liposukcję charakteryzuje znacznie mniejsza inwazyjność, a także wysoka precyzyjność zabiegu.

W trakcie liposukcji z obszaru zabiegowego odsysane są komórki tłuszczowe, które mogą zostać następnie wykorzystane do wypełnienia innych partii ciała takich jak pośladki czy piersi. Transplantację pobranego materiału wykonuje się podczas jednej sesji zabiegowej. Efekt zabiegu jest bardzo naturalny.

Zabieg liposukcji wodnej pozwala usunąć nagromadzoną miejscowo tkankę tłuszczową np. z okolic brzucha, tali czy ramion. Trwałość efektów zależy od tego w jaki sposób pacjent będzie dbał o siebie i przestrzegał zaleceń po liposukcji wodnej. Zdrowy tryb życia, odrobina ruchu powodują, że efektami możemy cieszyć się naprawdę długo.

Cena
Zabieg liposukcji wodnej na brzuchu 6000- 9000 Cena obejmuje konsultację kontrolną oraz ubranie uciskowe.
Zabieg liposukcji wodnej na talii 5300 - 6000 Cena obejmuje konsultację kontrolną oraz ubranie uciskowe.
Zabieg liposukcji na kolanach 4500 - 5500 Cena obejmuje konsultację kontrolną oraz ubranie uciskowe.
Zabieg liposukcji wodnej na łydkach 5000 - 6500 Cena obejmuje konsultację kontrolną oraz ubranie uciskowe.
Zabieg liposukcji wodnej na udach wewnętrznych lub zewnętrznych 5000 - 6500 Cena obejmuje konsultację kontrolną oraz ubranie uciskowe.
Zabieg liposukcji wodnej na pośladki 5000 - 6500 Cena obejmuje konsultację kontrolną oraz ubranie uciskowe.
Zabieg liposukcji wodnej na ramionach 5000 - 7000 Cena obejmuje konsultację kontrolną oraz ubranie uciskowe.
Zabieg liposukcji wodnej na plecach 5000 - 6500 Cena obejmuje konsultację kontrolną oraz ubranie uciskowe.
Konsultacja chirurgiczna do zabiegu liposukcji 250

Opinie

Wszystkie prawa zastrzeżone
© 2024 TOP CLINIC DER-MED Katowice