Centrum DER-MED Facebook Instagram

Konsultacje kosmetologiczne Katowice

Konsultacje kosmetologiczne Katowice

Każdy z nas specjalizuje się w innej dziedzinie. Jeden jest analitykiem, sprzedawcą, lekarzem, opiekunem czy aktorem. Inny – zajmuje się kadrami, księgowością, jest weterynarzem. Jeżeli poszukujesz zabiegu idealnego dla siebie – swojej skóry, twarzy, ciała, sylwetki zaufaj naszym specjalistom z zakresu kosmetologii. Mają nie tylko wiedzę, wieloletnie doświadczenie, ale i są osobami, które zadbają oto by pacjent nie czuł się skrępowany podczas zabiegu. Kosmetolodzy w TOP CLINIC DER-MED wykonują szerokie spektrum zabiegów na twarz i na ciało, a także zabiegów modelujących sylwetkę.

Szczera rozmowa z kosmetologiem, wywiad oraz analiza potrzeb są podstawą doboru odpowiednich terapii oraz pielęgnacji, także domowej.

Poznaj szczegóły

Konsultacje z kosmetologiem w TOP CLINIC DER-MED są idealnym początkiem przygody z profesjonalną pielęgnacją twarzy, modelowaniem ciała, wyszczuplaniem czy rozwiązywaniem problemów skórnych. Kosmetolog podpowie jak osiągnąć zamierzone efekty krok po kroku. Dzięki swojej wiedzy potrafi fachowo ocenić co będzie najlepsze by skóra wyglądała promiennie, a sylwetka nienagannie. Szeroki wachlarz naszych usług pozwoli tak dobrać i połączyć zabiegi by efekt był jak najlepszy.

Centrum DER-MED

Zalety

 • Poznanie możliwości oraz efektów jakie dają konkretne zabiegi.
 • Możliwość omówienie poszczególnych zabiegów oraz ich przebiegu.

Efekty

 • Poznanie konkretnych zabiegów, które pozwolą zaspokoić potrzeby pacjenta.
 • Opracowanie indywidualnego planu w zakresie pielęgnacji, odmładzania twarzy, modelowania sylwetki oraz usuwania zbędnego owłosienia.
 • Poznanie możliwości terapeutycznych różnych technologii zabiegowych.
 • Ustalenie terminów zabiegów.

Wskazania

 • Chęć odmłodzenia twarzy w sposób nieinwazyjny.
 • Chęć poprawy jakości skóry na twarzy.
 • Chęć zmiany wyglądu swojego ciała.
 • Chęć usunięcia cellulitu czy tkanki tłuszczowej.
 • Potrzeba poznania dedykowanej pielęgnacji domowej.
Centrum DER-MED
Przygotowanie do zabiegu

Przygotowanie

Przygotowanie do zabiegu

Przed zabiegiem warto zastanowić się co nas interesuje - czy są to zabiegi dedykowane ciału - modelowanie, wyszczuplanie czy ujędrnianie skóry. Czy może jednak chcemy zacząć dbać o swoją twarz w oparciu o profesjonalne zabiegi i preparaty? A może chcemy wykonać depilację laserową. Wszystkie te informacje warto podać podczas umawiania konsultacji - wtedy trafią Państwo do odpowiedniego specjalisty.

Miejsce wykonywania zabiegu

Konsultacje przeprowadzamy w komfortowych gabinetach w Katowicach w TOP CLINIC DER-MED.

Miejsce wykonywania zabiegu

Miejsce:
Katowice

Jakie informacje mogę uzyskać?

Podczas konsultacji kosmetolog w TOP CLINIC DER-MED omówi interesujące nas kwestie. W zależności od potrzeb będzie to zabieg, jego przebieg, problem pacjenta. Najlepiej jest poinformować recepcję jaki zabiegiem, efektem jesteśmy zainteresowani by umówić się od razu do odpowiedniego specjalisty.

Tak, w niektórych zabiegach łączymy konsultację z zabiegiem. Pozwala to Państwu oszczędzić czas. Prosimy o taką informację podczas umawiania się. Wtedy nasza recepcja zaproponuje termin.

Cena
Konsultacja kosmetologiczna bezpłatna
Umów
wizytę
Wszystkie prawa zastrzeżone
© 2024 TOP CLINIC DER-MED Katowice