Centrum DER-MED Facebook Instagram

Laserowa rewitalizacja i obkurczanie pochwy Katowice

Laserowa rewitalizacja i obkurczanie pochwy Katowice

Zabieg w kategoriach:

Ginekologia estetyczna Laserowa rewitalizacja i obkurczanie pochwy Katowice

W ciele kobiety zachodzą nieustanne zmiany. Jedne – związana są z wiekiem, inne z określonymi sytuacjami.
Poród, okres menopauzy niekorzystnie wpływają na strefę intymną kobiet. Może to spowodować pogorszenie nastroju, jakości życia seksualnego, jak i ogólnej samooceny. Jest to problem o tyle trudny, że objęty tabu. Niewiele mówi się o przemianach w sferze intymnej, jakich doświadcza świeżo upieczona mama, a także kobieta w okresie przekwitania. Dlatego też niewiele pań wie, że są skuteczne metody poprawy wyglądu i funkcjonowania tej najwrażliwszej naszej strefy – intymnej. Przeczytaj poniższy tekst i dowiedz się co możesz dla siebie zrobić by poczuć się lepiej.

Poznaj szczegóły

Technologia laserowa to odpowiedź na potrzeby kobiet. Łączy w sobie skuteczność, delikatność oraz szybkość działania. Jedną z jej możliwości jest poprawienie elastyczności i nawilżenie pochwy. Zabieg jest krótki, bezinwazyjny więc można go dyskretnie wykonać pomiędzy codziennymi obowiązkami. Wykonuje go doświadczony lekarz ginekolog.

Celem laserowej rewitalizacji pochwy jest przywrócenie jej równowagi, elastyczności oraz odpowiedniego poziomu nawilżenia pochwy. W praktyce, zabieg pozwoli zwiększyć odczuwanie satysfakcji seksualnej oraz podniesie samoocenę. Kobieta, która czerpie więcej radości z seksu jest szczęśliwsza na co dzień.

Czas trwania jednego zabiegu

30 min.

Miejsce wykonywania zabiegu

Katowice

Laserowa rewitalizacja i obkurczanie pochwy Katowice

Zabieg polecany na obszary

Centrum DER-MED

Zalety

 • Krótki czas trwania zabiegu - można go dyskretnie wykonać pomiędzy codziennymi obowiązkami.
 • Brak hospitalizacji.
 • Zabieg jest komfortowy i bezbolesny.
 • Zabieg wykonuje doświadczony ginekolog.

Efekty

 • Odbudowa, wzmocnienie ścianek pochwy.
 • Odbudowa błony śluzowej pochwy.
 • Zwiększenie doznań seksualnych.
 • Odzyskanie komfortu intymnego.
 • Podniesienie samooceny.

Wskazania

 • Tzw. "luźna" pochwa.
 • Suchość pochwy, brak odpowiedniego nawilżenia.
 • Pogorszenie jakości doznać seksualnych.
 • Nawracające infekcje.

Główne przeciwwskazania

 • Ciąża i karmienie piersią.
 • Miesiączka.
 • Infekcje dróg rodnych.
 • Niezdiagnozowane krwawienia z dróg rodnych.
 • Choroby nowotworowe.
 • Nieprawidłowy wynik badania cytologicznego.
Centrum DER-MED

Proces zabiegu

1. Konsultacja ginekologiczna

Konsultacja z lekarzem ginekologiem pozwala pacjentce poznać metodę oraz przebieg zabiegu, a lekarzowi oczekiwania pacjentki. Podczas konsultacji nasz ginekolog może także pobrać cytologię, której prawidłowy wynik jest warunkiem wykonania zabiegu.

Ginekolog wprowadza do wnętrza waginy specjalną głowicę, która wielkością przypomina wziernik. Pod wpływem wiązki światła lasera pochwa zostaje obkurczona, jej ścianki wzmocnione, a błona śluzowa odbudowana. W efekcie problem zespołu rozluźnienia pochwy znika. W trakcie zabiegu pacjentka odczuwa delikatne ciepło.

Przygotowanie do zabiegu

Przygotowanie

Przygotowanie do zabiegu

Zabieg nie wymaga specjalnych przygotowań. Jednak warunkiem jego wykonania jest prawidłowa cytologia nie starsza niż 6 miesięcy. Cytologię można pobrać w Centrum DER-MED podczas konsultacji lub u swojego lekarza ginekologa.

Miejsce wykonywania zabiegu

Zabieg wykonujemy w gabinecie ginekologicznym w Katowicach.

Miejsce wykonywania zabiegu

Miejsce:
Katowice

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Laserową rewitalizację okolic intymnych określa się, jako zabieg wysoce bezpieczny. Z pomocą nowoczesnego urządzenia, jakim jest laser, można skierować wiązkę energii dokładnie w punkt zabiegowy, bez naruszania sąsiadujących z nim struktur ani powierzchni skóry. Dzięki temu laseroterapia pozwala uzyskać oczekiwane efekty bez hospitalizacji.

Jakość

Zabieg przeprowadzany jest z pomocą technologii laserowej oraz przez doświadczony i wykwalifikowany personel medyczny. Dokładamy wszelkich starań, aby terapia przebiegła pomyślnie i w pozytywnej, przyjaznej atmosferze. Tak by pacjentka nie czuła się skrępowana.

Jakość

Jakość

Komfort pozabiegowy

Komfort

Komfort pozabiegowy

Z racji, że zabieg jest małoinwazyjny zalecenia po zabiegu nie są obciążające. Już w dniu zabiegu można powrócić do swojej aktywności. Pacjentkę obowiązuje jednak 14-dniowy zakaz aktywności seksualnej oraz ograniczenie aktywności fizycznej, podnoszenia ciężarów oraz unikanie gorących kąpieli.

Czy zabieg boli?

Nie, podczas zabiegu pacjentka odczuwa podobne doznania co podczas standardowego badania u ginekologa.

To zależy od oczekiwań. Niektóre pacjent decydują się na jeden bo są zadowolone z efektów. Inne - wykonują kolejny zabieg.

Okres ciąży i porodu to czas bardzo dużych zmian fizycznych i psychicznych. Dlatego należy odczekać i dać czas swojemu organizmowi na regenerację. Co więcej zabiegów laserowych nie można wykonywać w okresie laktacji ani karmienia piersią.

Przerwa wynosi ok 14 dni. Szczegóły poda lekarz ginekolog podczas konsultacji. Lekarza podpowie także co robić, a czego nie powinno się wykonywać bezpośrednio po zabiegu.

Cena
Zabieg laserowej rewitalizacji pochwy MonaLisa Touch - pierwszy zabieg 1490
Zabieg laserowej rewitalizacji pochwy MonaLisa Touch - kolejny zabieg Zabieg powinien zostać wykonany do sześciu tygodni od pierwszego. 1190
Zabieg łączony PREMIUM MonaLisa Touch W trakcie jednej wizyty wykonywany jest zabieg na nietrzymanie moczu oraz rewitalizację 1990
Konsultacja lekarska do zabiegu Gdy połączona jest z zabiegiem w tym samym dniu. Pacjentka musi zgłosić się z prawidłową cytologią nie starszą niż 6 miesięcy. Usługa bezpłatna
Konsultacja lekarska do zabiegu 250
Konsultacja lekarska do zabiegu połączona z pobraniem cytologii 300
Konsultacja lekarska do zabiegu połączona z pobraniem cytologii jednowarstwowej LBC 340
Konsultacja lekarska do zabiegu połączona z pobraniem cytologii jednowarstwowej LBC + HPV DNA 14 430

Opinie

Wszystkie prawa zastrzeżone
© 2024 TOP CLINIC DER-MED Katowice