Centrum DER-MED Facebook Instagram

Stymulatory tkankowe – wewnętrzne odmładzanie skóry i usuwanie zmarszczek Katowice

Stymulatory tkankowe – wewnętrzne odmładzanie skóry i usuwanie zmarszczek Katowice

Zabieg w kategoriach:

Medycyna estetyczna Stymulatory tkankowe – wewnętrzne odmładzanie skóry i usuwanie zmarszczek Katowice

Nie ma jednego uniwersalnego „leku” na starzenie się skóry i organizmu. To zjawisko naturalna. Są za to zabiegi medycyny estetycznej, które skutecznie potrafią opóźniać proces starzenia się skóry oraz niwelować jego widoczne oznaki. W zależności od potrzeb konkretnego pacjenta lekarz dobiera je tak by osiągnąć najlepszy, ale naturalny efekt.  Jednym z zabiegów bardzo lubianych zarówno przez pacjentów oraz lekarzy są stymulatory tkankowe. Działanie stymulatorów tkankowych polega głównie na stymulacji i odbudowie skóry poprzez pobudzenie kolagenu i eleastyny.

Poznaj szczegóły

Kondycja skóry - to na nią powinniśmy zwrócić uwagę chcąc odmłodzić naszą twarz od "wewnątrz". Utrata gęstości, wiotkość czy zaburzony owal twarzy potrafią skuteczniej dodać nam więcej lat niż kilka drobnych zmarszczek. Biostymulacja jest działaniem pobudzającym nasz kolagen. Co to da naszej skórze? Co zmieni się w naszym wyglądzie?

Celem biostymulacji i stymulatorów tkankowych jest pobudzenie naszych tkanek do regeneracji oraz odbudowy. Jak dokładnie działają? Zawarte w nich substancje aktywne (różne w różnych preparatach) "wymuszają" zwiększenie produkcji kolagenu i fibryny, które są naturalnymi budulcami naszej skóry. Biostymulacja daje skórze mocne odżywienie, regenerację, a tym samym dogłębnie ją odmładza.

Stymulatory tkankowe podaje iniekcyjnie, igłą, lekarz medycyny estetycznej. Przed zabiegiem stosowane jest znieczulenie miejscowe by zwiększyć komfort pacjenta i zniwelować odczucia bólowe.

Stymulatory tkankowe – wewnętrzne odmładzanie skóry i usuwanie zmarszczek Katowice

Centrum DER-MED

Zalety

 • Dwutorowe działanie podczas jednego zabiegu - wypełnienie zmarszczek oraz odmładzanie skóry.
 • Stymulacja kolagenu.
 • Działanie w głębokich partiach skóry.

Efekty

 • Widoczna poprawa jędrności skóry.
 • Długotrwałe pobudzanie kolagenu.
 • Redukcja zmarszczek.
 • Nawilżenie głębokich i powierzchownych warstw skóry.
 • Rozświetlenie i wygładzenie skóry.
 • Odbudowa objętości twarzy.
 • Pełny kontur twarzy.
 • Rzeźbienie konturów twarzy.

Wskazania

 • Zwiotczenie skóry.
 • Zaburzony kontur twarzy.
 • Zmarszczki i bruzdy w różnych rejonach twarzy.
 • Utrata objętości.
 • Niewyraźna linia żuchwy.
 • Zapadnięte policzki, skronie.
 • Powstanie tzw. chomików.
 • "Zmęczona" twarz.

Główne przeciwwskazania

 • Ciąża. Okres karmienia piersią.
 • Aktywne infekcje - bakteryjne, grzybicze i wirusowe.
 • Choroby autoimmunologiczne.
 • Uczulenia na składniki preparatów.
Centrum DER-MED

Proces zabiegu

1. Konsultacja estetyczna

Konsultacja estetyczna jest pierwszym krokiem, który należy podjąć by zawalczyć o młodą skórę i wygląd. Lekarz zakwalifikuje pacjenta do odpowiedniego zabiegu, wykluczy przeciwwskazania oraz omówi plan zabiegowy.

Tak jak i w przypadku innych zabiegów estetycznych proponujemy pacjentom aplikacją znieczulenia miejscowego w formie maści.

Lekarz medycyny estetycznej podaje wybrany dla pacjenta preparat cienką igłą opracowując cały obszar zabiegowy. Najczęściej jest to cała twarz.

Konsultacja kontrolna odbywa się najczęściej po 14 dniach. Jej celem jest ocenienie jak skóra wygląda po zabiegu.

Przygotowanie do zabiegu

Przygotowanie

Przygotowanie do zabiegu

Zabieg nie wymaga przygotowań ze strony pacjenta.

Miejsce wykonywania zabiegu

Zabiegi wykonujemy w gabinecie medycyny estetycznej.

Miejsce wykonywania zabiegu

Miejsce:
Katowice

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Na bezpieczeństwo składa się kilka czynników. Po pierwsze - umiejętności osoby wykonującej zabieg. W TOP CLINIC DER-MED jest to zawsze doświadczony lekarz medycyny estetycznej, który zna anatomię, budowę, warstwy skóry. Po drugie - jakość preparatu. W naszej klinice podajemy tylko najlepsze preparaty od sprawdzonych producentów. Po trzecie - indywidualne podejście do pacjenta. W TOP CLINIC DER-MED nie pracujemy "taśmowo". Każdy pacjent ma dobierany indywidualny plan estetyczny w oparciu o swoje potrzeby.

Jakość

Wysokie umiejętności, duże poczucie estetyki, wiedza lekarza oraz preparaty najlepszych producentów powodują, że efekty naszych zabiegów są na najwyższym poziomie.

Jakość

Jakość

Komfort pozabiegowy

Komfort

Komfort pozabiegowy

Bezpośrednio po zabiegu pacjent wraca do domu. Może wykonywać zwykłe, codzienne czynności. Na obszarze zabiegowym mogą pojawić się małe siniaczki czy zaczerwienienia. O tym jak dbać o siebie po zabiegu poinformuje lekarz na konsultacji lub po zabiegu.

Czy zabieg boli?

W TOP CLINIC DER-MED zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wykonujemy w większości przypadków w połączeniu ze znieczuleniem miejscowym. Poprawia ono w sposób znaczący odczucia pacjenta, a sam zabieg jest bardziej komfortowy.

Wyboru odpowiedniego preparatu powinien dokonać lekarz. Specjalista nie tylko zna jego działanie, ale i przede wszystkim potrafi rozpoznać problem danego pacjenta. Nie warto opierać się na reklamach, należy zaufać lekarzowi.

Cena
Zabieg z wykorzystaniem stymulatora tankowego 990 - 1890 Cena zależy od wykorzystanego preparatu. Cena zawiera znieczulenie.
Ellanse Preparat dedykowany na: pogłębione fałdy marionetki, pogłębione fałdy nosowo-wargowe, obniżone kąciki ust, poprawę owalu twarzy, utratę jędrności skóry. 1890
HArmonyCa 1 amp. Preparat łączy w sobie dwie substancje: kwas hialuronowy i hydroksyapatyt wapnia w stosunku 70% : 30%. 1590
HArmonyCa 2 amp. Preparat łączy w sobie dwie substancje: kwas hialuronowy i hydroksyapatyt wapnia w stosunku 70% : 30%. 2790
Karisma Preparat włoskiej marki Taumed przeznaczony do korekcji drobnych zmarszczek i blizn, konturowania ust oraz biorewitalizacji skóry. 1190
Nucleofill Produkty Nucleofill to seria preparatów do odnowy i bioresktukturyzacji skóry. Ich działanie opiera się na liftingu, zwalczaniu wolnych rodników oraz nawilżeniu głębokich warstw skóry. Skóra zaczyna się regenerować, ulega zagęszczeniu i ujędrnieniu 1190 990
Konsultacja estetyczna Samodzielna konsultacja estetyczna. 200
Konsultacja estetyczna Połączona z zabiegiem w tym samym dniu. Usługa bezpłatna

Opinie

Wszystkie prawa zastrzeżone
© 2024 TOP CLINIC DER-MED Katowice