Centrum DER-MED Facebook Instagram

Konsultacje z chirurgiem i chirurgiem plastycznym Katowice

Konsultacje z chirurgiem i chirurgiem plastycznym Katowice

Zabieg w kategoriach:

Chirurgia estetyczna i chirurgia plastyczna Dermatologia i dermatochirurgia Konsultacje z chirurgiem i chirurgiem plastycznym Katowice

Dobra diagnostyka oraz rozpoznanie potrzeb pacjenta jest podstawą skutecznej terapii i leczenia. Zasada ta dotyczy każdej dziedziny medycyny czy kosmetologii. Dlaczego? Ponieważ najbardziej skuteczny zabieg jeżeli jest źle dobrany nie da efektów lub wręcz przeciwnie – może nam zaszkodzić.

W TOP CLINIC DER-MED wykonujemy zabiegi chirurgiczne oraz z zakresu chirurgii plastycznej. W zależności od rodzaju zabiegu, pacjent odbywa konsultację kwalifikującą z chirurgiem lub chirurgiem plastycznym. Jej celem jest zdiagnozowanie problemu pacjenta oraz wskazanie najodpowiedniejszej metody do jego rozwiązania. Nasi chirurdzy dzięki dużemu doświadczeniu (codzienna praca w szpitalach oraz placówkach medycznych) oraz wiedzy precyzyjnie wykonają podstawowe zabiegi chirurgiczne, jak usunięcie zmiany, oraz zabiegi chirurgii plastycznej.

 

 

Czas trwania jednego zabiegu

15 min - 30 min.

Zalecana ilość zabiegów

Zależne od schorzenia.

Miejsce wykonywania zabiegu

Katowice

Centrum DER-MED

Wskazania

  • Zmiany skórne na twarzy i ciele.
  • Pieprzyki na twarzy i ciele.
  • Żylaki na nogach.
  • Odstające małżowiny uszne.
  • Nadmiar tkanki tłuszczowej.
  • Opadające powieki górne.
  • Worki pod oczami, przepukliny tłuszczowe.
  • Wiotka skóra na brzuchu np. po ciąży.
  • Modelowanie ciała i twarzy własną tkanką tłuszczową.
Centrum DER-MED
Przygotowanie do zabiegu

Przygotowanie

Przygotowanie do zabiegu

Do konsultacji z lekarzem chirurgiem nie trzeba się przygotowywać. Ważne jednak by podczas rozmowy szczerze odpowiadać na pytanie i podać jak najwięcej informacji o przyjmowanych lekach czy wykonywanych wcześniej zabiegach. Warto także wykorzystać ten czas na zapytanie chirurga o nurtujące kwestie oraz omówienie oczekiwanych efektów.

Miejsce wykonywania zabiegu

Gabinet chirurgiczny w Katowicach.

Miejsce wykonywania zabiegu

Miejsce:
Katowice

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Konsultację oraz później zabieg wykonuje doświadczony lekarz, chirurg lub chirurg plastyczny. Jego wiedza, umiejętności pozwalają na skuteczną diagnostykę, która jest podstawą leczenia oraz ustalenia planu działania w zakresie zabiegów estetycznych i z zakresu chirurgii plastycznej.

Jakość

TOP CLINIC DER-MED jest na rynku od 1999 r. Od samego początku istnienia stawiamy na najwyższą jakość usług, w tym także konsultacji.

Jakość

Jakość

Czy mogę usunąć zmianę na konsultacji?

Tak, jest taka możliwość. Prosimy jednak by podczas umawiania terminu przekazali Państwo naszej recepcji takiej informację.

Nie, dopiero w trakcie trwania konsultacji chirurg zleci obowiązkowe badania z krwi. Rodzaj badań zależny jest od tego jaki zabieg został zaplanowany.

Cena
Konsultacja chirurgiczna połączona z zabiegiem Dotyczy usunięcia zmiany skórnej. Usługa bezpłatna
Konsultacja chirurgiczna 200
Konsultacja z chirurgiem plastycznym 250

Opinie

Umów
wizytę
Wszystkie prawa zastrzeżone
© 2024 TOP CLINIC DER-MED Katowice