Centrum DER-MED Facebook Instagram

Fala uderzeniowa – usuwanie cellulitu, niwelowanie wiotkości, rozbijanie tkanki tłuszczowej Katowice

Fala uderzeniowa – usuwanie cellulitu, niwelowanie wiotkości, rozbijanie tkanki tłuszczowej Katowice

Zabieg w kategoriach:

Bezinwazyjne modelowanie sylwetki Fala uderzeniowa – usuwanie cellulitu, niwelowanie wiotkości, rozbijanie tkanki tłuszczowej Katowice

Cellulit zwany także skórką pomarańczową opanował Twoje uda, pośladki mimo, że stosujesz różne metody by go usunąć? Zmień strategię i wybierz naprawę skuteczne rozwiązanie. Poznaj zabieg falą akustyczną (zwaną także uderzeniową), która pozwoli skutecznie usunąć cellulit.

W TOP CLINIC DER-MED pracujemy na szwajcarskim urządzeniu renomowanej firmy STORZ MEDICAL. Urządzenie wykorzystuje falę akustyczną (Acustic Wave Therapy – AWT). Ten rodzaj fali wykorzystują specjaliści z wielu dziedzin na całym świecie. Najczęściej w terapii leczenia bólu, fizjoterapii, schorzeń mięśni. Specjaliści w TOP CLINIC DER-MED falę uderzeniową stosują w zabiegach modelujących ciało oraz usuwających oporny cellulit.

W pielęgnacji ciała i w modelowaniu sylwetki falę uderzeniową wykorzystujemy do trzech celów: rozbicia tkanki tłuszczowej, zniwelowania wiotkości oraz jako profilaktykę dla młodej skóry. Wszystkie te efekty można uzyskać w trakcie serii zabiegów.

Poznaj szczegóły

Fala uderzeniowa daje świetne rezultaty. Jak pisaliśmy powyżej pozwala usunąć cellulit - zniwelować lub zmniejszyć, poprawić wygląd skóry oraz zatrzymać jej młody wygląd.

Jak to się dzieje, że cellulit jest usuwany??
Fala uderzeniowa działa z odpowiednio dobraną siłą na partie naszego ciała. Siła ta rozbija skumulowaną tkankę tłuszczową. Dzięki temu wzrasta przepuszczalność błony komórkowej i uwalniają się z wnętrza komórki wolnych kwasów tłuszczowych i glicerolu. Następnie zostają wydalone w naturalnym procesie metabolicznym.
Najczęściej pacjenci wybierają uda (wewnętrzne oraz zewnętrzne) oraz pośladki jako miejsca najczęściej związane z cellulitem i nagromadzoną tkanką tłuszczową.

Działanie fali akustycznej nie tylko pozwala rozbić tkankę tłuszczową. Kolejnym efektem jest pobudzenie komórek do regeneracji, co przekłada się na wygląd i napięcie skóry.

Fala uderzeniowa wykorzystywana jest także jako profilaktyka. To idealny zabieg dla osób, które chcą dłużej cieszyć się młodym i jędrnym ciałem. Poza redukcją tkanki tłuszczowej usprawnia przepływ limfy, zwiększa cyrkulację krwi. W efekcie dotlenia się, a także wzmacnia się naskórek oraz skóra właściwa.

Czas trwania jednego zabiegu

45 min.

Zalecana ilość zabiegów

Seria zabiegów, najczęściej 6 na jedną partię.

Miejsce wykonywania zabiegu

Katowice

Fala uderzeniowa – usuwanie cellulitu, niwelowanie wiotkości, rozbijanie tkanki tłuszczowej Katowice

Centrum DER-MED

Zalety

 • Wysoka skuteczność, brak inwazyjności.
 • Możliwość opracowanie dwóch partii na jednym zabiegu.

Efekty

 • Rozbicie miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej na udach, pośladkach czy ramionach.
 • Usunięcie lub zmniejszenie cellulitu, pomarańczowej skórki.
 • Ładny, zdrowszy wygląd skóry.
 • Poprawa napięcia skóry.
 • Zmniejszenie wiotkości skóry.

Wskazania

 • Cellulit na udach i pośladkach.
 • Nadmiar tkanki tłuszczowej na ramionach.
 • Wiotka skóra na brzuchu np. po ciąży.
 • Chęć długiego cieszenia się młodą skórą (profilaktyka).
Centrum DER-MED

Proces zabiegu

1. Konsultacja do zabiegu z falą uderzeniową (usuwania cellulitu)

Przed rozpoczęciem zabiegów usunięcia cellulitu (falą uderzeniową), konsultacja z kosmetologiem jest obowiązkowym punktem. Pozwala nie tylko uzyskać pełne informacje o zabiegu, jego przebiegu, ale także wykluczyć przeciwwskazania. Kosmetolog zaproponuje jaką ilość zabiegów powinniśmy wykonać by osiągnąć efekty.

Zabieg z wykorzystaniem fali uderzeniowej polega na opracowywaniu wybranej partii ciała. Za pomocą urządzenia oraz specjalnej głowicy kosmetolog oddziałuje na skórę, tkankę tłuszczową .

Zabieg składa się z kilku etapów. Do każdego kosmetolog używa innej, dedykowanej głowicy urządzenia by osiągać jak najlepsze rezultaty.

Można opracować dwie partie podczas zabiegu np. uda wewnętrzne i zewnętrzne. Jest to rozwiązanie, na które chętnie decydują się pacjenci.

Przygotowanie do zabiegu

Przygotowanie

Przygotowanie do zabiegu

Zabieg usuwania cellulitu (fala uderzeniowa) nie wymaga specjalnych przygotowań ze strony pacjenta. W trakcie wykonywania serii ważne jest picie dużej ilości wody niegazowanej.

Miejsce wykonywania zabiegu

Falę uderzeniową wykonujemy w komfortowym i przestronnym gabinecie w Katowicach.

Miejsce wykonywania zabiegu

Miejsce:
Katowice

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo to niewątpliwie jeden z naszych priorytetów. Zabiegi z wykorzystaniem fali uderzeniowej wykonywane są przez doświadczonych kosmetologów, którzy potrafią ocenić i zdiagnozować problem pacjenta, a tym samym odpowiednio dobrać parametry zabiegowe. Pozwala to nie tylko cieszyć się z efektów zabiegów, ale i nie martwić się o przebieg zabiegu itp.

Jakość

Wszystkie urządzenia, na których pracujemy są naszą własnością. Nie wypożyczamy ich od salonów czy producenta. Są regularnie serwisowane oraz poddawane tzw. przeglądom technicznym. Nasi kosmetolodzy posiadają odpowiednie przeszkolenie do pracy na urządzeniach. Wykorzystywanych do zabiegów z zakresu modelowania sylwetki, pielęgnacji twarzy czy depilacji laserowej. Co poza ich wiedzą pozwala na efektywne ich wykorzystywanie podczas zabiegów.
To wszystko sprawia, że mamy 100 proc. pewność, że jakość naszych zabiegów jest na najwyższym poziomie.

Jakość

Jakość

Na jakie partie mogę wykonać zabieg?

Zabieg usuwania cellulitu można wykonać na udach wewnętrznych, udach zewnętrznych brzuchu, pośladkach czy ramionach.

Nie, zabieg jest komfortowy. Nie jest to jednak zabieg uważany za relaksujący. By osiągnąć rezultaty kosmetolog musi włożyć trochę siły by rozbić tkankę tłuszczową.

Wiek nie jest przeszkodą. Jednak z doświadczenia wiemy, że wraz z wiekiem pojawiają się dolegliwości, które wykluczają użycie fali uderzeniowej. Przykładem może być rozrusznik, osteoporoza, metalowe implanty. Co więcej osoby starsze mocniej odczuwają ból.

Główne przeciwwskazania to metalowe implanty, problemy z krążeniem, ciąża, okres karmienia piersią, nowotwory oraz choroby autoimmunologiczne. Przykładem przeciwwskazania jest także tatuaż, choroby wirusowe, bakteryjne i grzybicze w miejscu zabiegowym.

Cena Cena pakietu
Fala uderzeniowa STORZ Masterplus MP200 Ultra - brzuch 290 1590 Pakiet obejmuje 6 zabiegów.
Fala uderzeniowa STORZ Masterplus MP200 Ultra - pośladki 290 1590 Pakiet obejmuje 6 zabiegów.
Fala uderzeniowa STORZ Masterplus MP200 Ultra - uda (przód) 290 1590 Pakiet obejmuje 6 zabiegów.
Fala uderzeniowa STORZ Masterplus MP200 Ultra - uda (tył) 290 1590 Pakiet obejmuje 6 zabiegów.
Fala uderzeniowa STORZ Masterplus MP200 Ultra - bryczesy 290 1590 Pakiet obejmuje 6 zabiegów.
Fala uderzeniowa STORZ Masterplus MP200 Ultra - ramiona 290 1590 Pakiet obejmuje 6 zabiegów.
Fala uderzeniowa STORZ Masterplus MP200 Ultra na dwie wybrane powierzchnie 499 2340 Pakiet obejmuje 6 zabiegów.
Fala uderzeniowa STORZ Masterplus MP200 Ultra na trzy wybrane powierzchnie 599 2940 Pakiet obejmuje 6 zabiegów.

Opinie

Wszystkie prawa zastrzeżone
© 2024 TOP CLINIC DER-MED Katowice