Centrum DER-MED Facebook Instagram

Modelowanie i powiększanie ust Katowice

Modelowanie i powiększanie ust Katowice

Zabieg w kategoriach:

Medycyna estetyczna Modelowanie i powiększanie ust Katowice

Kształtne, symetryczne i pełne usta, to symbol współczesnego ideału urody i pragnienie niemal każdej kobiety. Przez mężczyzn – uważane są za atrybut kobiecości. Jednak nie każda z pań posiada naturalnie pełne usta, co niejednokrotnie jest źródłem obniżonej samooceny i kompleksów. Na szczęście dla kobiet, któ­re nie zostały hojnie obdarzone przez naturę, z pomocą przy­cho­dzi współczesna medy­cyna estetyczna. Powiększanie i modelowanie ust kwasem hialuronowym, dzięki odpowiednio dobranej ilości preparatu, pozwala uzyskać oczekiwane rezultaty i dodać atrakcyjności. A co najważniejsze, usta będą wyglądały bardzo naturalnie.

Naturalnym efektem modelowania i powiększania ust, a także wyrównaniem asymetrii coraz częściej zainteresowani są także mężczyźni. Obserwuje się, że z roku na rok odsetek panów, którzy korzystają z kwasu hialuronowego zwiększa się.

Poznaj szczegóły

Usta są centralnym elementem twarzy. Do ich wyglądu przywiązujemy dużą wagę. Ważne jest by wyglądały pięknie, naturalnie, ale i były nawilżone. Wszystkie te trzy cechy możemy osiągnąć dzięki kwasowi hialuronowemu. Zabieg powiększania i modelowania ust pozwala wymodelować usta. A właściwości tej substancji, która występuje naturalnie w naszym organizmie, wiążą także wodę, dając efekt nawilżenia, ale i wygładzenia powierzchni ust.

Ilość kwasu hialuronowego zawsze dobierana jest indywidulanie przez lekarza medycyny estetycznej w TOP CLINIC DER-MED. Dzięki temu ich wielkość pasuje do twarzy pacjenta, a całość wygląda wtedy bardzo naturalnie.

Kwas hialuronowy pozwala także wyrównać asymetrię gdy np. jedna strona jest widocznie mniejsza.

Modelowanie i powiększanie ust Katowice

Zabieg polecany na obszary

Centrum DER-MED

Zalety

 • Bezpieczny zabieg modelowania i powiększania ust wykonywany przez doświadczonego lekarza.
 • Powiększanie ust wykonywane jest w znieczuleniu miejscowym.
 • Rodzaj preparatu lekarz dobiera indywidualnie by osiągnąć jak najpiękniejszy i naturalny efekt modelowania.

Efekty

 • Wymodelowane i pełne usta.
 • Zniwelowanie ewentualnych asymetrii.
 • Naturalny efekt.
 • Kształt ust pasujący do kształtu twarzy.
 • Dobry wygląd podnosi pewność siebie. Kobieta czuje się atrakcyjnie.

Wskazania

 • Małe usta.
 • Wąskie usta.
 • Asymetria.
 • Zbyt małe usta w stosunku do całej twarzy.
 • Suche usta.

Główne przeciwwskazania

 • Uszkodzenie skóry, obrzęk, opuchlizna, infekcja w miejscu zabiegowym.
 • Choroby wirusowe, bakteryjne, grzybicze.
 • Zażywanie antybiotyków, leków rozrzedzających krew.
 • Cukrzyca z zaburzeniami naczyniowymi oraz nieleczona.
 • Świeża opalenizna.
 • Operacje plastyczne do trzech miesięcy.
 • Ciąża i okres karmienia piersią.
Centrum DER-MED

Proces zabiegu

1. Konsultacja estetyczna

Konsultacja z lekarzem ma na celu nie tylko omówienie przebiegu zabiegu, ale przede wszystkim poznanie oczekiwań pacjenta, wykluczenie przeciwwskazań oraz kwalifikację pacjentki do zabiegu modelowania i powiększania ust.

By podnieść komfort zabiegu modelowania i powiększania ust stosujemy znieczulenie miejscowe w formie skutecznej maści.

To najważniejszy moment dla każdej pacjentki. Doświadczony lekarz medycyny estetycznej podaje w usta kwas hialuronowy cienką igłą. Robi to bardzo precyzyjnie by efekt był piękny, ale naturalny.

Konsultacja kontrolna po zabiegu modelowania i powiększania ust odbywa się najczęściej po 14 dniach. Jej celem jest ocenienie efektów zabiegu modelowania ust i sprawdzenie czy wszystko dobrze się wygoiło. To zdecydowanie najprzyjemniejszy etap modelowania ust - pacjentka w pełni może cieszyć się rezultatem.

Przygotowanie do zabiegu

Przygotowanie

Przygotowanie do zabiegu

Zabieg modelowania, powiększania ust nie wymaga specjalnych przygotowań. Jeżeli pacjentka ma makijaż - lekarza wykona demakijaż. W TOP CLINIC DER-MED do każdego zabiegu podchodzimy kompleksowo.

Miejsce wykonywania zabiegu

Zabieg modelowania i powiększania ust wykonywany jest w gabinecie medycyny estetycznej w Katowicach.

Miejsce wykonywania zabiegu

Miejsce:
Katowice

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Zabieg modelowania i powiększania ust przeprowadzany jest przez doświadczonego i wykwalifikowanego lekarza medycyny estetycznej, który używa wysokiej jakości preparatów z kwasem hialuronowym (substancja ta występuje naturalnie w organizmie ludzkim, co minimalizuje ryzyko skutków ubocznych i powikłań). Specjalista zna doskonale anatomię człowieka, umiejscowienie narządów i naczyń krwionośnych, co gwarantuje wysokie bezpieczeństwo i naturalny efekt zabiegu.

Jakość

Umiejętności lekarskie, preparaty najwyższej jakości pozwalają nam oferować usługi na najwyższym poziomie. Nasi specjaliście mają wyczucie estetyki i dbają o to by pacjenci wyglądali pięknie, ale naturalnie.

Jakość

Jakość

Komfort pozabiegowy

Komfort

Komfort pozabiegowy

Po wstrzyknięciu naturalnego wypełniacza w usta, obszar zabiegowy może być lekko opuchnięty, co jest naturalną reakcją, jednak pacjentka może od razu wrócić do domu, a następnego dnia wykonać makijaż. Po zabiegu należy unikać opalania, sauny i solarium. Szczegółowe zalecenia poda lekarz po zabiegu.

Boje się, że po zabiegu moje usta będą wyglądały sztucznie i będą bardzo duże. Czy to możliwe?

Nie, w TOP CLINIC DER-MED do każdego zabiegu podchodzimy indywidualnie. Tak samo jest z modelowaniem i powiększaniem ust. Lekarz podaje taka ilość preparatu by usta były piękne, ale wyglądały naturalnie i pasowały do wyglądu danej osoby.

Zabieg modelowania i powiększania ust można wykonywać stopniowo. Podczas konsultacji lekarz zaproponuje plan zabiegowy tak opracowany by efekt był jak najlepszy.

Zabiegiem odwrotnym do zabiegu modelowania ust kwasem hialuronowym jest hialuronidaza. Pozwa ona rozpuścić nieumiejętnie podany kwas. Bardzo ważne jest by zabieg hialuronidazy wykonał lekarz podający kwas. Tylko on ma wiedzę co, jak i na jaką techniką podał.

Tak, wykonujemy zabieg modelowania ust u mężczyzn. Zabieg ten jest coraz bardziej popularny w Polsce i zainteresowanie nim rośnie. Nasi lekarze modelują usta tak by wyglądały naturalnie i nie były przerysowane.

Cena
Zabieg powiększenia i modelowania ust 1190
Konsultacja estetyczna Połączona z zabiegiem. Usługa bezpłatna
Konsultacja estetyczna Samodzielna konsultacja estetyczna. 200

Opinie

Umów
wizytę
Wszystkie prawa zastrzeżone
© 2024 TOP CLINIC DER-MED Katowice