Centrum DER-MED Facebook Instagram

Laserowe odmładzanie twarzy, szyi, dekoltu czy dłoni Katowice

Laserowe odmładzanie twarzy, szyi, dekoltu czy dłoni Katowice

Zabieg w kategoriach:

Zabiegi laserowe Laserowe odmładzanie twarzy, szyi, dekoltu czy dłoni Katowice

Upływ czasu jest niestety dla naszej skóry nieubłagany. Z biegiem lat pojawiają się na niej zmarszczki, przebarwienia, różnego rodzaju niedoskonałości. Na szczęście z pomocą przychodzą zabiegi laserowe. Działają one w nieinwazyjny, bezpieczny i komfortowy sposób. Pomagają przywrócić twarzy młody, gładki i jędrny wygląd.

Wykorzystywany przez naszych specjalistów laser frakcyjny, nieablacyjny q-switch wykorzystuje najnowszą technologię tzw. „krótkiego impulsu”. Emitowana w czasie zabiegu bardzo wysoka energia trafia wprost do skóry właściwej, gdzie wywołuje kontrolowane ogniska zapalne – to właśnie one inicjują procesy gojenia, przebudowę skóry oraz stymulują produkcję nowego kolagenu. Co istotne, pobudzenie naturalnych procesów sprawia, że efekty zabiegu są narastające.

Gdybyśmy mieli wskazać najbardziej wszechstronne urządzenie, które wykorzystuje się w nowoczesnej medycynie byłby to… laser. Lasery dzięki zastosowanych w nich technologiach są małoinwazyjne, skuteczne i bezpieczne. Decydując się na zabiegi odmładzające warto rozważyć właśnie laserowe.

 

Poznaj szczegóły

Młodo wyglądająca twarz jest marzeniem każdego z nas. Dobry wygląd nie tylko poprawia nasze samopoczucie, ale i samoocenę. Zabieg laserowy ma na celu usunięcie przebarwień, drobnych zmarszczek odświeżenie skóry, a przede wszystkim dodanie blasku! Promienna skóra sprawia, że cała twarz wygląd młodo i pięknie.

Jednak nie zapominajmy także o innych obszarach naszego ciała. Możliwość poprawy wyglądu szyi czy dekoltu to kolejny duży atut zabiegu laserowego. Pokazuje to także wszechstronność tego zabiegu.

Bardzo ważne jest to, że możemy odmłodzić także dłonie. Ich koloryt będzie wyrównany, plamy rozjaśnione, a skóra będzie piękna. I co ważne - nie będą już zdradzały naszego wieku.

Czas trwania jednego zabiegu

60 min.

Zalecana ilość zabiegów

Seria. O ilości zabiegów decyduje lekarz lub kosmetolog.

Miejsce wykonywania zabiegu

Katowice

Centrum DER-MED

Zalety

 • Mała inwazyjność, wysokie bezpieczeństwo.
 • Brak rekonwalescencji, brak odczuć bólowych podczas zabiegu.
 • Zabieg można wykonywać bez względu na porę roku.
 • Jest to jeden z nielicznych zabiegów, które można zastosować na dłoniach osiągając świetne efekty w ich odmładzaniu.
 • Zabieg wykonuje doświadczony specjalista TOP CLINIC DER-MED.
 • Zabieg można wykonać na różnych obszarach - twarz, szyja, dekolt czy dłonie.

Efekty

 • Nadanie skórze równomiernego kolorytu.
 • Cera pełna blasku, wypoczęta.
 • Młody wygląd twarzy.
 • Spłycenie drobnych zmarszczek.
 • Przywrócenie skórze elastyczności.
 • Odmłodzenie skóry dłoni.

Wskazania

 • Plamy, przebarwienia, nierówny koloryt.
 • Poszarzała cera.
 • Drobne zmarszczki.
 • Fotostarzenie.

Główne przeciwwskazania

 • Aktywne infekcje w obszarze zabiegowym – bakteryjne, wirusowe, grzybicze.
 • Choroba, infekcja bakteryjna lub wirusowa.
 • Świeża opalenizna.
 • Ciąża i okres karmienia piersią.
 • Przyjmowanie leków światłouczulających (retinoidy, antydepresyjne, tetracykliny).
 • Bielactwo, łuszczyca w fazie aktywnej.
 • Niewyrównana cukrzyca.
 • Padaczka.
 • Zaburzenia krzepnięcia krwi.
 • Skłonność do powstawania bliznowców (keloidów).
 • Spożywanie alkoholu 24 godz. przed zabiegiem.
Centrum DER-MED

Proces zabiegu

1. Konsultacja ze specjalistą

Przed zabiegiem laserowym wykonujemy konsultację z pacjentem. W trakcie jej trwania omawiamy oczekiwania pacjent, przebieg zabiegu oraz ilość zabiegów, które należy wykonać by uzyskać jak najlepsze rezultaty.

Zabieg laserowy wykonujemy platformą laserową. To multifunkcyjne urządzenie jest nowoczesne, bezpieczne i daje świetne efekty. Podczas zabiegu specjalista opracowuje skórę na obszarze zabiegowym przy użyciu głowicy. Parametry zabiegowe dobierane są indywidualnie.

Przygotowanie do zabiegu

Przygotowanie

Przygotowanie do zabiegu

Zabieg nie wymaga specjalnych przegotowań ze strony pacjenta.

Miejsce wykonywania zabiegu

Zabieg wykonujemy w gabinecie w Katowicach.

Miejsce wykonywania zabiegu

Miejsce:
Katowice

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Nad bezpieczeństwem zabiegu czuwa doświadczony personel medyczny i kosmetologiczny. Każdy zabieg wykonywany jest według określonych procedur z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Do zabiegu pacjent jest kwalifikowany przez lekarza lub kosmetologa, a przed jego wykonaniem wykluczane są przeciwwskazania.

Jakość

Osiąganie najlepszych efektów estetycznych jest naszym celem. Zawsze dobieramy zabiegi tak by wygląd i zdrowie pacjenta było coraz lepsze. Jedną z metod są zabiegi laserowe, które dają świetne rezultaty nie wykluczając z codziennych obowiązków.

Jakość

Jakość

Komfort pozabiegowy

Komfort

Komfort pozabiegowy

Jedną z najważniejszych metod dbania o skórę po zabiegu jest stosowanie kremów z filtrem 50 SPF. Kremy powinno stosować się przez okres ok. sześciu miesięcy. Należy także pamiętać o nawilżaniu i delikatnej pielęgnacji.

Ile zabiegów muszę wykonać?

Zabieg laserowy jest zabiegiem, który wykonujemy w serii. Dokładną ilość poda specjalista po konsultacji. Zakłada się jednak, że by osiągnąć efekt powinno wykonać się co najmniej trzy zabiegi.

Efekty po zabiegu powinny być widoczne po ok. czterech tygodniach.

W przypadku zabiegów odmładzających nie tylko wiek jest istotny, a jakość i stan skóry. Zdarzają się dojrzałe pacjentki, których stan skóry jest lepszy niż osób młodszych. Jeżeli zabieg odmładzający z użyciem lasera będzie odpowiedni - lekarz na pewno go zaleci i zakwalifikuje pacjenta.

Zabiegi laserowe z użyciem lasera ablacyjnego pozalają uzyskać różne efekty widoczne już po jednej wizycie. Taki przykładem może być właśnie połączenie odmłodzenia, wzmocnienia, przebudowania skóry oraz zmniejszenie widoczności blizn po trądziku na twarzy.

Cena Cena pakietu
Zabieg Clearlift na twarz 890 590 Cena obowiązuje do 31.03.2024. Sprawdź nową cenę 1416 Cena obowiązuje do 31.03.2024. Cena pojedynczego zabiegu 472 zł.
Zabieg Clearlift na szyję 890 590 Cena obowiązuje do 31.03.2024. Sprawdź nową cenę 1416 Cena obowiązuje do 31.03.2024. Cena pojedynczego zabiegu 472 zł.
Zabieg Clearlift na dekolt 890 590 Cena obowiązuje do 31.03.2024. Sprawdź nową cenę 1416 Cena obowiązuje do 31.03.2024. Cena pojedynczego zabiegu 472 zł.
Zabieg ClearLift na twarz i szyję/dekolt i szyję 1780 890 Cena obowiązuje do 31.03.2024. Sprawdź nową cenę 2403 Cena obowiązuje do 31.03.2024. Cena w pojedynczego zabiegu w pakiecie 801 zł.
Zabieg Clearlift na dłonie 590 390 Cena obowiązuje do 31.03.2024. Sprawdź nową cenę 1053 Cena obowiązuje do 31.03.2024. Cena pojedynczego zabiegu 351zł.

Opinie

Wszystkie prawa zastrzeżone
© 2024 TOP CLINIC DER-MED Katowice