Centrum DER-MED Facebook Instagram

Wypełnianie zmarszczek Katowice

Wypełnianie zmarszczek Katowice

Zabieg w kategoriach:

Medycyna estetyczna Wypełnianie zmarszczek Katowice

Zmarszczek na twarzy nie da się uniknąć. Można jednak im przeciwdziałać lub estetycznie wypełnić gdy już się pojawią. Dzięki medycynie estetycznej i bogatej ofercie anty-anging jest to możliwe. Ważne, że po zabiegu nadal będziemy wyglądać naturalnie!

Wypełnienie zmarszczek (także głębokich), bruzd oraz ubytków tkankowych to główne zadanie kwasu hialuronowego. Dzięki formule elastycznego żelu idealnie wtapia się w naszą skórę wypełniając ją w wybranych miejscach. Twarz staje się młodsza, gładsza i piękniejsza. Co ważne, kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem naszej skóry. Dlatego jest dobrze tolerowany. W zależności od potrzeb oraz oczekiwań można uzyskać różne efekty zabiegów z jego wykorzystaniem – od wypełnienia zmarszczek na wolumetrii kończąc. Chcesz poznać jakie? Przeczytaj poniższe informacje.

Poznaj szczegóły

Głębokie bruzdy, zmarszczki mogą skutecznie dodać na lat. Dzięki zastosowaniu kwasu hialuronowego ich wypełnienie i usunięcie zajmie dosłownie chwilę! Doświadczony lekarz umiejętnie poda odpowiednią ilość preparatu w określone miejsca, a cała twarz zyska młodszy, piękny wygląd.

Centrum DER-MED

Zalety

 • Doskonałe efekty w odmładzaniu twarzy.
 • Kwas dzięki formie plastycznego żelu doskonale dopasowuje się do wypełnianej powierzchni.
 • Pozwala na uzupełnienie ubytków.
 • Wszechstronne zastosowanie od wypełnienia zmarszczek do wolumetrii twarzy.
 • Znieczulenie miejscowe celem zwiększenia komfortu pacjenta podczas zabiegu.

Efekty

 • Wypełnienie zmarszczek.
 • Wygładzenie powierzchni skóry.
 • Poprawa owalu twarzy.
 • Wymodelowanie linii żuchwy.
 • Uwypuklenie policzków.
 • Redukcja bruzd wargowo-nosowych.
 • Wypełnienie doliny łez.
 • Usunięcie garbka na nosie.
 • Korekta kształtu nosa.

Wskazania

 • Zmarszczki o różnej głębokości.
 • Wiotka skóra.
 • Opadające kąciki ust.
 • Asymetria twarzy.
 • Niezadowolenie z kształtu nosa.

Główne przeciwwskazania

 • Uszkodzenie skóry, obrzęk, opuchlizna, infekcja w miejscu zabiegowym.
 • Choroby wirusowe, bakteryjne, grzybicze.
 • Zażywanie antybiotyków, leków rozrzedzających krew.
 • Choroby nowotworowe, sercowo-naczyniowe oraz o podłożu autoimmunologicznym.
 • Cukrzyca z zaburzeniami naczyniowymi oraz nieleczona.
 • Epilepsja.
 • Świeża opalenizna.
 • Operacje plastyczne do trzech miesięcy.
 • Ciąża i okres karmienia piersią.
Centrum DER-MED

Proces zabiegu

1. Konsultacja estetyczna

To pierwszy krok do poprawy swego wyglądu. Lekarz dokładnie wytłumaczy na czym będzie polegał zabieg z użyciem kwasu hialuronowego oraz na jakim obszarze twarzy warto się skupić by osiągnąć najlepsze efekty estetyczne. Jeżeli nie będzie przeciwwskazań do zabiegu można go połączyć z konsultacją.

Przed podaniem kwasu hialuronowego lekarz dokładnie oczyści skórę oraz nałoży maść znieczulającą. Następnie po upływie 20-40 min. lekarz poda kwas w wybrany obszar.

Kontrola po zabiegu z użyciem kwasu hialuronowego najczęściej odbywa się po 14 dniach. Jej celem jest ocena efektów oraz ustalenie ewentualnych dalszych etapów zabiegów estetycznych.

Przygotowanie do zabiegu

Przygotowanie

Przygotowanie do zabiegu

Zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego nie wymagają specjalnych przygotowań. Przed samym zabiegiem lekarz dokładnie oczyszcza skórę oraz nakłada maść znieczulającą. Następnie 20-40 min. później zostaje podany preparat z kwasem hialuronowym.

Miejsce wykonywania zabiegu

Zabiegi medycyny estetycznej z użyciem kwasu hialuronowego wykonywane są w gabinecie w Katowicach.

Miejsce wykonywania zabiegu

Miejsce:
Katowice

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Wykorzystywany przez nas kwasy hialuronowe zostały przygotowane przez topowych producentów medycyny estetycznej. Każdy zabieg wykonywany jest przez doświadczonego lekarza oraz przeprowadzony za pomocą jednorazowych igieł.

Jakość

Dla nas jakość to naturalny efekt. Właśnie w oparciu o tą zasadę wykonujemy zabiegi estetyczne. Chcemy by nasze pacjentki i pacjenci wyglądali dobrze, zdrowo i naturalnie. Bez przerysowanego efektu tak chętnie pokazywanego w mediach.

Jakość

Jakość

Komfort pozabiegowy

Komfort

Komfort pozabiegowy

Bezpośrednio po zabiegu może wystąpić lekka opuchlizna oraz zaczerwienienie w miejscu wstrzyknięcia kwasu hialuronowego. Przez cztery godziny bezpośrednio po zabiegu należy unikać masowania, pocierania miejsc wkłucia, a także skakania, leżenia czy znacznego schylania głowy. Przez 48 godz. nie wolno spożywać alkoholu. Przez kolejne dni (3-7) należy unikać masaży, sauny, solarium, wysiłku fizycznego oraz nagrzewania i chłodzenia miejsc, w które podano kwas hialuronowy. Może to spowodować dezaktywację lub osłabić efekt zabiegu. Bardzo ważne jest stosowanie kremów z wysokim filtrem SPF 50.

Czy można usunąć głębokie zmarszczki?

Tak, wszytsko zależy od techniki podania oraz rodzaju preparatu. Nasi doświadczeni lekarze zawsze dobierają rodzaj zabiegu do głębokości bruzdy.

Nie ponieważ przed zabiegiem stosujemy skuteczną maść znieczulającą.

Tak, ciąża jest przeciwwskazaniem do większości zabiegów.

Po zabiegu z użyciem kwasu hialuronowego nasi lekarze dokładnie informują jak należy dbać o obszar zabiegowy. Wydają zalecenia, doradzają co wolno, a czego nie wolno robić by efekt był jak najlepszy.

To pytanie jest jednym z najczęściej zadawanych pytań z zakresu medycyny estetycznej. Nie dziwi nas to. W mediach nie trudno znaleźć fotografie pokazujące "kacze dzióbki", nieruchome twarze oraz inne defekty po nieudanych zabiegach estetycznych. Jednak nie tak wyglądają prawdziwe efekty medycyny estetycznej! Medycyna estetyczna to piękne odmłodzenie twarzy. Przywrócenie twarzy blasku, odjęcie lat. To wypełnienie bruzd, ale nie sztuczny wygląd. To zniwelowanie zmarszczek mimicznych na czole, a nie sprawienie, że brwi się nie unoszą. To modelowanie ust by pasowały do twarzy, a nie były zbyt duże. Zabiegi medycyny estetycznej mają być wisienką na torcie. Mają podkreślić urodę i sprawić, że będziemy wyglądać pięknie i naturalnie.

W TOP CLINIC DER-MED zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego wykonuje doświadczony lekarz medycyny estetycznej. Minimalizuje to ryzyko jakichkolwiek powikłań. Co więcej - używane przez nas preparaty są najlepszej jakości oraz pochodzą od najlepszych producentów.

Cena
Wypełnianie zmarszczek Lekarze TOP CLINIC DER-MED stosują preparaty marki CROMA oraz Stylage. 1190 - 1490 W cenie znieczulenie oraz konsultacja kontrolna. Cena zależy od użytego preparatu.
Usunięcie bruzd Lekarze TOP CLINIC DER-MED stosują preparaty marki CROMA oraz Stylage. 1190 - 1490 W cenie znieczulenie oraz konsultacja kontrolna. Cena zależy od użytego preparatu.
Uniesienie opadających kącików ust Lekarze TOP CLINIC DER-MED stosują preparaty marki CROMA oraz Stylage. 1190 - 1490 W cenie znieczulenie oraz konsultacja kontrolna. Cena zależy od użytego preparatu.
Wypełnienie doliny łez Lekarze TOP CLINIC DER-MED stosują preparaty marki CROMA oraz Stylage. 1190 - 1490 W cenie znieczulenie oraz konsultacja kontrolna. Cena zależy od użytego preparatu.
Konsultacja estetyczna Połączona z zabiegiem w tym samym dniu. Usługa bezpłatna
Konsultacja estetyczna Samodzielna konsultacja estetyczna. 200

Opinie

Umów
wizytę
Wszystkie prawa zastrzeżone
© 2024 TOP CLINIC DER-MED Katowice