Centrum DER-MED Facebook Instagram

Mikronakłuwanie, mezoterapia mikroigłowa – regeneracja oraz odmładzanie skóry Katowice

Mikronakłuwanie, mezoterapia mikroigłowa – regeneracja oraz odmładzanie skóry Katowice

Zabieg w kategoriach:

Kosmetyka nowoczesna z wykorzystaniem urządzeń Mikronakłuwanie, mezoterapia mikroigłowa - niwelowanie blizn, zmarszczek i odmłodzenie Terapia blizn Mikronakłuwanie, mezoterapia mikroigłowa – regeneracja oraz odmładzanie skóry Katowice

Mezoterapia mikroigłowa czyli mikronakłuwanie jest zabiegiem, który zasługuje na szczególną uwagę. Łączy w sobie cechy zabiegu regeneracyjnego, odmładzającego oraz zabiegu niwelującego niedoskonałości. Na czym polega zabieg mezoterapii w TOP CLINIC DER-MED?

Mezoterapia mikroigłowa w TOP CLINIC DER-MED to  precyzyjne mikronakłuwanie skóry, którego celem jest pobudzenie własnych tkanek do regeneracji. Dzięki temu stymulujemy produkcję kolagenu, fibroblastów oraz kwasu hialuronowego. Do tego zabiegu kosmetolodzy wykorzystują  dedykowane ampułki, które bogate są w witaminy oraz substancje aktywne. Mikronakłuwanie „dostarcza” je w głąb skóry.

 

Poznaj szczegóły

Zabieg z wykorzystaniem urządzenia do mezoterapii mikroigłowej w TOP CLINIC DER-MED to spersonalizowany zabieg, w którym specjalista ustawia głębokość na jakiej pracują igły. Dobór parametrów podyktowany jest się stanem skóry, jej grubością czy problemem, który pacjent chce zniwelować. W urządzeniu, na którym pracują kosmetolodzy igły wykonują nawet 1920 nakłuć na sekundę.

Jednak mezoterapia mikroigłowa w TOP CLINIC DER-MED to nie tylko nakłuwanie skóry i pobudzanie jej własnych tkanek do regeneracji. Zabieg ten pozwala dostarczyć naszej skórze substancje odżywcze oraz czynniki aktywne. W jaki sposób? Dzieje się tak dzięki stosowaniu oryginalnych i dedykowanych temu zabiegowi ampułek.
Stosowana podczas zabiegu ampułka dobierana jest indywidualnie do potrzeb skóry pacjenta. Jej skład jest różny w zależności od problemu estetycznego jaki chcemy rozwiązać. Pulsujące igły sprawiają, że substancje wynikają na odpowiednią głębokość skóry działając wewnątrz, a nie tylko na zewnątrz.
W zależności od potrzeb pacjenta zabieg mezoterapii mikroigłowej pozwoli zmniejszyć widoczność blizn np. potrądzikowych, spłycić zmarszczki, dogłębnie nawilżyć skórę i mocno ją wzmocnić.

Czas trwania jednego zabiegu

45 - 60 min.

Zalecana ilość zabiegów

Seria zabiegów 3-6 w odstępach kilkutygodniowych.

Miejsce wykonywania zabiegu

Katowice

Centrum DER-MED

Zalety

 • Mezoterapia mikroigłowa w naturalny sposób stymuluje produkcję kolagenu.
 • Zabieg posiada mnogość wskazań terapeutycznych i znakomite efekty działania.
 • Mezoterapia mikroigłowa wykorzystuje naturalne zdolności organizmu oraz wrodzoną zdolność naprawy skóry do fizjologicznej indukcji kolagenu.
 • Zabieg można wykonać u kobiet i mężczyzn w każdym wieku.
 • Wysokie bezpieczeństwo zabiegu zostało potwierdzone w badaniach i opiniami pacjentów.
 • Mezoterapia mikroigłowa łączy się z preparatami dobieranymi pod kątem konkretnego problemu dermatologicznego czy estetycznego.
 • Zabieg można łączyć z osoczem bogatopłytkowym.

Efekty

 • Naturalne odmłodzenie skóry.
 • Zwiększenie gęstości skóry.
 • Zniwelowanie lub widoczne spłycenie zmarszczek.
 • Zwiększenie elastyczności i napięcia skóry.
 • Dogłębne odżywienie skóry w głębszych jej warstwach.
 • Zmniejszenie widoczności porów.
 • Poprawa i wyrównanie kolorytu skóry.
 • Dogłębne nawilżenie twarzy.
 • Remodeling leczonych tkanek.

Wskazania

 • Skóra pozbawiona witalności.
 • Skóra wiotka, mało napięta.
 • Starzenie się skóry, zmarszczki.
 • Blizny potrądzikowe.

Główne przeciwwskazania

 • Uszkodzenie skóry, obrzęk, opuchlizna, infekcja w miejscu zabiegowym.
 • Choroby wirusowe, bakteryjne, grzybicze.
 • Choroby wirusowe, bakteryjne, grzybicze. Zażywanie antybiotyków, leków rozrzedzających krew.
 • Świeża opalenizna.
 • Ciąża i okres karmienia piersią.
Centrum DER-MED

Proces zabiegu

1. Konsultacja ze specjalistą

Zabieg mezoterapii mikroigłowej poprzedzony jest konsultacją ze specjalistą. Szczegółowy wywiad z pacjentem pozwala poznać problem pacjenta oraz zakwalifikować go do zabiegu. To także idealny moment by pacjent mógł zadać wszelkie nurtujące go pytania.

To pierwszy z etapów. Zabieg wykonujemy na dokładnie oczyszczonej i zdezynfekowanej skórze w celu zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa.

By jak najbardziej podnieść komfort zabiegów nasi kosmetolodzy
aplikuję znieczulenie miejscowe na obszar zabiegowy. Dzięki niemu zabieg mezoterapii mikroigłowej nie jest bolesny.

Po indywidualnym ustaleniu parametrów działania, doborze ampułki specjalista przystępuje do zabiegu precyzyjnie opracowując obszar zabiegowy. Wiele pacjentów podczas jednej wizyty decyduje się na zabieg na więcej niż jednej powierzchni.

Przygotowanie do zabiegu

Przygotowanie

Przygotowanie do zabiegu

Zabiegi wykorzystujące mezoterapią mikroigłową nie wymagają specjalnych przygotowań. Przed samym zabiegiem kosmetolog dokładnie oczyszcza i dezynfekuje skórę oraz nakłada maść znieczulającą by maksymalnie podnieść komfort zabiegu. Następnie zostaje wykonany zabieg.

Miejsce wykonywania zabiegu

Gabinet zabiegowy do mezoterapii mikroigłowej w Katowicach.

Miejsce wykonywania zabiegu

Miejsce:
Katowice

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

W TOP CLINIC DER-MED w Katowicach zabieg mezoterapii mikroigłowej wykonują doświadczeni przeszkoleni kosmetolodzy. Ich znajomość anatomii, budowy skóry znacząco wpływa na bezpieczeństwo naszych pacjentów.

Jakość

W TOP CLINIC DER-MED w Katowicach pracujemy na najnowszym i oryginalnym urządzeniu do mezoterapii mikroigłowej. Jesteśmy Autoryzowanym Gabinetem. Zabieg wykonują odpowiednio przeszkoleni kosmetolodzy.

Jakość

Jakość

Jak skóra będzie wyglądała bezpośrednio po zabiegu?

Po zakończonym i prawidłowo wykonanym zabiegu mezoterapii mikroigłowej skóra będzie zaczerwieniona. Jest to jak najbardziej pożądana reakcja.

Zabieg mezoterapii mikroigłowej wykonujemy w serii - wtedy daje najlepsze efekty. Przeważnie wykonujemy 3-6 zabiegów w odstępach kilkutygodniowych. Dokładny plan zabiegowy opisze specjalista podczas konsultacji.

Nie, nie jest bolesny ponieważ do jego wykonania możemy zastosować znieczulenie miejscowe na prośbę pacjenta.

Tatuaż w miejscu zabiegowym jest przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu. Z resztą nie tylko do tego rodzaju zabiegu. Jest wiele zabiegów, których nie wykonuje się na powierzchni skóry pokrytej tatuażem.

Zabieg mezoterapii mikroigłowej w TOP CLINIC DER-MED wykonują kosmetolodzy. Każdy z nich posiada odpowiednie przeszkolenie oraz wiedzę, która pozwala bezpiecznie wykonać ten zabieg.

Efekty po mezoterapii mikroigłowej widoczne są już po pierwszym zabiegu. Należy jednak dać skórze czas na regenerację oraz przebudowę.

Cena
Dermapen -4 MD ® twarz 580
Dermapen -4 MD ® szyja 580
Dermapen -4 MD ® dekolt 580
Dermapen -4 MD ® D dwie partie na jednej wizycie 1160 780
Dermapen -4 MD ® trzy partie na jednej wizycie Pakiet obejmuje zabieg na twarzy, szyi, dekolcie podczas jednej wizyty. 1740 880
Dermapen -4 MD ® + dedykowany peeling na twarz 890
Dermapen -4 MD ® + dedykowany peeling na twarz 990

Opinie

Wszystkie prawa zastrzeżone
© 2024 TOP CLINIC DER-MED Katowice