Ładowanie...
Telefon
Zadzwoń:
+48 32 201 02 65
Centrum DER-MED Katowice

Laserowe usuwanie makijażu permanentnego

Laserowe usuwanie makijażu permanentnego Katowice

Makijaż trwały brwi ma jeden cel. Mianowicie – podkreślić naturalną urodę jego właścicielki oraz dodać jej wyrazistości i charakteru.

Gdy makijaż trwały nie spełnia swojej funkcji warto rozważyć jego usunięcie lub rozjaśnienie. Dzięki laserowi Q-Switch Alma Harmony XL PRO możemy to zrobić bezpiecznie oraz skutecznie. Głowica lasera Q-Switch emituje specjalny impuls, który pochłaniany jest przez barwnik makijażu trwałego. Cząsteczki barwnika zostają rozbite, a następnie wydalone z organizmu przez układ immunologiczny. Efektem zabiegów będzie stopniowe rozjaśnienie niechcianego makijażu trwałego brwi.
Cały zabieg laserowego usuwania makijażu permanentnego wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Dzięki temu jest on bezbolesny i komfortowy.
Ilość zabiegów powiązane jest z jakością i rodzajem użytego barwnika oraz głębokością podania.

Charakterystyka zabiegu

Warto wiedzieć

Czas trwania jednego zabiegu: ok 60 min.

Zalecana ilość zabiegów: Wymagana seria zabiegów.

dr n. med. Irmina Ranosz-Janicka
specjalista dermatolog wenerolog, lekarz medycyny estetycznej, trycholog

Czy laserowe usuwanie makijażu permanentnego spowoduje jego całkowite usunięcie?

Podczas usuwania makijażu lekarz wykonujący zabieg stara się usunąć barwnik w jak największej ilości. Jednak bardzo dużo zależy od tego jaki rodzaj barwnika został podany oraz na jaką głębokość. Wpływ na efekty zabiegu mają także indywidualne cechy pacjenta.

Ilość zabiegów potrzebna do usunięcia makijażu permanentnego zależy od wielu czynników. Istotny jest rodzaj użytego barwnika, a także głębokość na jaką podano barwnik.

Zabieg wykonuje doświadczony lekarz. Dodatkowo stosujemy znieczulenie miejscowe w formie kremu by zabieg był jak najbardziej komfortowy dla pacjenta.

Formularz kontaktowy

Wypełnij formularz, aby poznać dodatkowe szczegóły zabiegu lub umówić się na wizytę.

E-mail Twoja wiadomość została wysłana.
Skontaktujemy się z Tobą do 48 godzin.