Centrum DER-MED Facebook Instagram

Nici liftingujące Katowice

Nici liftingujące Katowice

Zabieg w kategoriach:

Medycyna estetyczna Nici liftingujące Katowice

Potrzeba dobrego wyglądu i samopoczucia towarzyszy nam na każdym kroku. Gdy wyglądamy dobrze – czujemy się dobrze. Jesteśmy lepiej odbierani przez innych co jest ważne zarówno na płaszczyźnie zawodowej jak i prywatnej. By dobrze wyglądać coraz więcej osób decyduje się na zabiegi medycyny estetycznej, których celem jest odmłodzenie twarzy, poprawa jakości skóry i jej gęstości. W zależności od potrzeb dostępne są różne metody by „zatrzymać czas”.

W TOP CLINIC DER-MED w Katowicach stawiamy na zabiegi mało inwazyjne z zakresu medycyny estetycznej, które nie wyłączają z codziennych obowiązków. Przykładem takiego zabiegu jest właśnie lifting nićmi. Dzięki ich nowoczesnej formule są podawane cienkimi igiełkami – bez nacięć i blizn. Zabieg, w zależności od ilości i rodzaju nici, trwa ok 30-60 min. Łatwo więc go zaplanować pomiędzy różnymi aktywnościami.

 

Poznaj szczegóły

Nici liftingujące to nowa, innowacyjna technika odmładzania twarzy. Nici doskonale podnoszą opadające policzki czy uwydatniają linię żuchwy.
Na czym polega zabieg nićmi?
Lekarz medycyny estetycznej wprowadza wybrany rodzaj nitek w głębsze warstwy tkanki łącznej za pomocą specjalnie dedykowanych igiełek. Wprowadzona nitka przywiera do tkanki podskórnej i podciąga ją w wybranym kierunku. Następnie dzięki naturalnemu przyrostowi tkanki łącznej efekt podciągnięcia zostaje utrwalony. W zależności od potrzeb lekarz zastosuje odpowiednią liczbę nitek. Pozwala to osiągnąć jak najlepsze efekty w liftingu i odmłodzeniu twarzy. Nici są niewidoczne i niewyczuwalne pod skórą.
Stosowane przez nas nici są biodegradowalne. Po pewnym czasie wchłaniają się co dodatkowo stymuluje fibroblasty do syntezy naturalnego kolagenu. Zwiększa się także produkcję kwasu hialuronowego i elastyny czyli budulców naszej skóry.

By zwiększyć komfort zabiegu lekarze TOP CLINIC DER-MED stosują znieczulenie miejscowe.

Czas trwania jednego zabiegu

30-60 min.

Miejsce wykonywania zabiegu

Katowice

Nici liftingujące Katowice

Centrum DER-MED

Zalety

 • Efekty pojawiają się po jednym zabiegu.
 • Znieczulenie miejscowe.
 • Brak wyczuwalności i widoczności nici na obszarze zabiegowym. Nici zostają wchłonięte po pewnym czasie.
 • Ilość oraz rodzaj nici dobierane są indywidualnie przez lekarza.
 • Krótki czas trwania zabiegu.
 • Zabieg wykonuje doświadczony lekarz medycyny estetycznej.
 • Szybka rekonwalescencja po zabiegowa.
 • Płatność tylko za wykorzystane nici.
 • Wysokie bezpieczeństwo i mała inwazyjność zabiegu.

Efekty

 • Widoczne odmłodzenie twarzy.
 • Poprawa napięcia skóry.
 • Zniwelowanie wiotkości.
 • Podniesienie opadających policzków.
 • Poprawa konturu twarzy.
 • Zwiększenie gęstości skóry - nici tworzą swoisty stelaż.
 • Zniwelowanie zmarszczek, bruzd oraz fałd na twarzy.

Wskazania

 • Wiotka skóra.
 • Oznaki starzenia się skóry.
 • Opadające policzki.
 • Poziome i pionowe zmarszczki czoła.
 • Fałdy, zmarszczki i bruzdy na twarzy.
Centrum DER-MED

Proces zabiegu

1. Konsultacja estetyczna

Każdy zabieg estetyczny w TOP CLINIC DER-MED poprzedza konsultacja z lekarzem medycyny estetycznej. Jej celem jest omówienie oczekiwań pacjentki i możliwych efektów, a także dobranie odpowiednich zabiegów. W przypadku nici - podczas konsultacji lekarz dobiera odpowiednią ilość oraz rodzaj nici. Poda także szacunkowy koszt zabiegu.

W zależności od potrzeb pacjentki i jej odczuć bólowych specjalista poda znieczulenie miejscowe. Następnie za pomocą cienkich igieł lekarz medycyny estetycznej aplikuje nitki w ustalone partie twarzy. Efekt zobaczysz niemal od razu.

W TOP CLINIC DER-MED po zabiegach medycyny estetycznej dajemy naszym pacjentkom i pacjentom możliwość skorzystania z bezpłatnej konsultacji po zabiegu. Należy ją odbyć zgodnie ze wskazaniem lekarza i w czasie przez niego podanym.

Przygotowanie do zabiegu

Przygotowanie

Przygotowanie do zabiegu

Zabieg nie wymaga przygotowań ze strony pacjenta.

Miejsce wykonywania zabiegu

Gabinet medycyny estetycznej w Katowicach.

Miejsce wykonywania zabiegu

Miejsce:
Katowice

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

W TOP CLINIC DER-MED każdy zabieg przerywający ciągłość skóry wykonują lekarze. Tak samo jest w przypadku zabiegów medycyny estetycznej, w tym nici. Dzięki biegłej znajomości anatomii - w tym układowi żył, mięśni - lekarz doskonale wie, w którym miejscu podać nić oraz jaką ilość by osiągnąć oczekiwany efekt. Tylko prawidłowe wykonanie zabiegu jest bezpieczne dla pacjenta.

Jakość

W TOP CLINIC DER-MED od zawsze pracujemy na preparatach sprawdzonych i renomowanych marek. Ich jakość sprawia, że zabiegi z wykorzystaniem preparatów przynoszą pacjentom oczekiwane efekty. W przypadku nici - podniesienie, poprawa gęstości i widoczne odmłodzenie twarzy. Jednak jakość to nie tylko efekt, ale i bezpieczeństwo. Podając preparat musimy mieć pewność, że jest on bezpieczny dla organizmu pacjenta.

Jakość

Jakość

Komfort pozabiegowy

Komfort

Komfort pozabiegowy

W przypadku nici pacjent od razu po zabiegu wraca do swoich obowiązków. Skóra po zabiegu zazwyczaj szybko się goi.

Czy zabieg nićmi boli?

By podnieść komfort pacjenta stosujemy znieczulenie miejscowe.

Nici ze względu na swoją strukturę podciągają i napinają skórę. Efekt ten z czasem będzie się pogłębiał. Wynika to z tego, że nici powodują kontrolowany i pożądany stan zapalny, który "zmusza" skórę go samoczynnej regeneracji i odnowy.

Każdy zabieg z zakresu medycyny estetycznej należy powtarzać by cieszyć się długo efektami odmłodzenia skóry. Tak samo jest z niciami.

Zabieg nićmi liftingującymi jest wysoce skuteczny. Jest dużo mniej inwazyjny od liftingu, a jego efekty są bardzo dobre. Nici pozwalają podnieść opadający owal czy wymodelować podbródek.

Tak, zabieg nićmi liftingującymi można bezpiecznie połączyć z innym zabiegami estetycznymi. Dobór dodatkowych zabiegów zawsze podyktowany jest dobrem i bezpieczeństwem pacjenta. Podczas konsultacji lekarz z
TOP CLINIC DER-MED zaproponuje współgrające ze sobą zabiegi oraz rozplanuje je w czasie.

Cena
Nici 100 - 480 Cena za jedną nitkę. Zależy od rodzaju nici.
Podniesienie policzków 3840 Podana cena jest ceną orientacyjną. Ostateczny koszt poda lekarz na konsultacji. Koszt zabiegu zależy przede wszystkim od ilości wykorzystanych nici, jakości skóry oraz oczekiwanego efektu.
Modelowanie podbródka 2000 Podana cena jest ceną orientacyjną. Ostateczny koszt poda lekarz na konsultacji. Koszt zabiegu zależy przede wszystkim od ilości wykorzystanych nici, jakości skóry oraz oczekiwanego efektu.
Wszystkie prawa zastrzeżone
© 2024 TOP CLINIC DER-MED Katowice