Centrum DER-MED Facebook Instagram

Przekłuwanie uszu Katowice

Przekłuwanie uszu Katowice

Zabieg w kategoriach:

Kosmetyka pielęgnacyjna Przekłuwanie uszu Katowice

Kolczyki są marzeniem nie jednej młodej damy. Połyskujące, kolorowe dodają uroku także dorosłym. W TOP CLINIC DER-MED do przekłucia uszu używamy kolczyków hipoalergicznych, wykonanych ze stali chirurgicznej znanej marki STUDEX System 75. Dla zachowania pełnej sterylności zabiegu, kolczyk i ich zatyczka przed założeniem znajdują się w sterylnej kasecie. Co ważne, zwłaszcza dla dzieci, dzięki odpowiedniemu przeszkoleniu nasz kosmetolog przebija dwie dziurki jednocześnie. Dzięki temu zabieg jest mniej stresujący dla młodych klientek. W TOP CLINIC DER-MED przekłuwamy uszy od 4. roku życia.

Poznaj szczegóły

Piękne, połyskujące kolczyki u dorosłej kobiety, kolorowe u dziewczynki, to niewątpliwie uroczy dodatek. Stosowany przez nas STUDEX System 75 zapewnia łagodne i gładkie przekłucie ucha. Wykorzystana w kolczyku igła jest niezwykle cienka i nie powoduje mikropęknić tkanki. Dodatkowo STUDEX System 75 jest tak cichy, że dziecko nie przestraszy się wykonywanego zabiegu.

By dziurki się wygoiły należy w kolczykach chodzić przez ok 6-8 tyg. Dopiero po tym okresie można zmienić na swoje.

Czas trwania jednego zabiegu

30 min.

Zalecana ilość zabiegów

Jeden.

Miejsce wykonywania zabiegu

Katowice

Przekłuwanie uszu Katowice

Zabieg polecany na obszary

Centrum DER-MED

Zalety

  • Sterylne, w 100% antyalergiczne kolczyki marki STUDEX System 75.
  • Przebicie dwóch uszu jednocześnie.
  • Przeszkolony kosmetolog, który potrafi pracować z dziećmi.

Efekty

  • Przekłucie uszu.
Centrum DER-MED
Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

W TOP CLINIC DER-MED przekłuwamy uszy dzieciom od czwartego roku życia. Niezmiennie wykorzystujemy do tego sterylne i w 100 proc. hypoalergiczne kolczyki STUDEX System 75.

Komfort pozabiegowy

Komfort

Komfort pozabiegowy

Właściwa odległość pomiędzy kolczykiem, a zapięciem powoduje, że proces gojenie przebiega szybko.

Czy mogę mieć własnie kolczyki do przebicia uszu?

Nie, uszy przekłuwamy tylko kolczykami sterylnymi, które posiadamy w gabinecie. Zwiększa to bezpieczeństwo zabiegu i higienę, a minimalizuje ryzyko zakażeń.

Jeżeli uszy zostały przekłute w sposób prawidłowy, a kolczyki oraz pistolet są sterylne ryzyko wystąpienia skutków ubocznych jest nikłe. W TOP CLINIC DER-MED przekuwamy uszy metodą STUDEX System 75. Kolczyki są umieszczone w sterylnej kasecie.

Bardzo dobrze jest pryskać miejsce przekłucia Octaniseptem przez kilka dni. Zapewni to czystość i przyspieszy gojenie się. Należy także delikatnie kręcić kolczykiem w dziurce. Kolczyków nie można wyjmować przez 6-8 tyg.

Cena
Przekłucie uszu. 200
Wszystkie prawa zastrzeżone
© 2024 TOP CLINIC DER-MED Katowice