Centrum DER-MED Facebook Instagram

Powiększanie punktu G Katowice

Powiększanie punktu G Katowice

Zabieg w kategoriach:

Chirurgia estetyczna i chirurgia plastyczna Ginekologia estetyczna Powiększanie punktu G Katowice

Kwas hialuronowy od wielu lat stosowany jest w zabiegach estetycznych. Pozwala zniwelować bruzdy, wymodelować i powiększyć usta oraz odmłodzić twarz. Mała inwazyjność, świetne efekty zabiegowe oraz wysoka tolerancja sprawiają, że medycyna wykorzystuje kwas hialuronowy do coraz to większej  gamy zabiegów. Takim zabiegiem niewątpliwie jest augmentacja punktu G czyli powiększanie punktu G. W TOP CLINIC DER-MED zabieg powiększania punktu G wykonuje chirurg plastyczny. Zabieg przeprowadzamy w komfortowej, przyjaznej atmosferze by nie krępować pacjentki. Ze wzglądu na brak inwazyjności zabieg nie wyklucza z codziennej aktywności. Można go wykonać dyskretnie pomiędzy codziennymi obowiązkami.

 

Poznaj szczegóły

Przyjmuje się, że punkt G jest jednym z najbardziej erogennych stref w ciele kobiety. Odpowiada za doznania seksualne dające radość i satysfakcję z seksu. Powiększenia punktu G kwasem hialuronowym daje kobiecie możliwość czerpania jeszcze większej przyjemności ze zbliżenia.

Na zabieg decydują się także dojrzałe pacjentki, u których wraz z wiekiem punkt G zmniejszył się lub pacjentki, które nie odczuwają rozkoszy w trakcie seksu.

Satysfakcja z życia intymnego jest bardzo ważnym elementem codzienności. Sprawia, że jesteśmy szczęśliwsi oraz pewniejsi siebie. Dlatego warto korzystać ze sprawdzonych zabiegów, które pozytywnie wpływają na sferę życia.

Miejsce wykonywania zabiegu

Katowice

Powiększanie punktu G Katowice

Zabieg polecany na obszary

Centrum DER-MED

Zalety

  • Zabieg wykonuje chirurg plastyczny.
  • Zabieg jest szybki i mało inwazyjny.

Efekty

  • Zwiększenie doznań seksualnych.
  • Podniesienie satysfakcji seksualnej.
  • Zwiększenie radości z życia intymnego.
Centrum DER-MED

Miejsce wykonywania zabiegu

Zabieg wykonujemy w gabinecie zabiegowym w Katowicach w TOP CLINIC DER-MED.

Miejsce wykonywania zabiegu

Miejsce:
Katowice

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Powiększenie punktu G w TOP CLINIC DER-MED wykonuje doświadczony chirurg plastyczny. Jego wiedza oraz umiejętności sprawiają, że pacjenci czują się bezpiecznie i komfortowo.

Cena
Konsultacja z chirurgiem plastycznym 250
Powiększenie punktu G kwasem hialuronowym od 1500
Wszystkie prawa zastrzeżone
© 2024 TOP CLINIC DER-MED Katowice